Andrea (41): Kvůli postavě se mi muži smáli. Teď se o mě perou. Ketodieta mi změnila život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena hubnuti
Zena hubnuti

Andrea nikdy nebyla nejhrubější. Vzpomíná si, že se jí už na základní škole smáli, tehdy ale příliš postavu neřešila. Myslela si, že se všechno nějak vyřeší. Slova matky o tom, že se jí budou kluci vyhýbat, nebrala vážně.

„Až když jsem začala chodit na vysokou, zjistila jsem, že skoro každý kolem mě už má partnera. Ale mně se všichni skutečně vyhýbali, jak mi říkala máma, když jsem byla menší. Bylo mi dvacet a vážila jsem přes sto kilo,“ vypráví Andrea.

I když začala Andrea cvičit, nikdy dlouho nevydržela. „Posilovny nebyly pro mě a doma jsem cvičení flákala,“ přiznává.

„Zkoušela jsem i různé diety, jenže všechny byly příliš drastické. Dokud jsem nepoznala ketodietu.“

Lákadlem byly i známé osobnosti

Ketodietu objevila Andrea přes internet. Nejprve sice nevěřila tomu, že by jí mohla nějaká dieta vůbec pomoci, po tom, čím vším už prošla. Pak si ale přečetla program diety a rozhodla se to vyzkoušet.

„Na stránkách ketodieta.cz jsem zjistila, že ketodieta není nic drastického. Jde především o to, že se sníží příjem cukru a zvýší příjem bílkovin. Mohu jíst svá oblíbená jídla, ale musím mít nastavený pravidelný režim.

Rozhodně to není o hladovění, jídelníček z ketodiety.cz vypadal poměrně lákavě už od první chvíle, a po vyzkoušení musím uznat, že mi jídla na která jsem nebyla zvyklá, vlastně velmi zachutnala,“ dodává.

Zdroj: Shutterstock

„Lákadlem pro mě ale bylo i to, že dietu vyzkoušelo údajně i několik celebrit, které díky ní vypadají teď lépe. Když jsem četla, že se s programem sžila i Tereza Brodská, nebo Anna K., rozhodla jsem se.“

Na stránkách Andrea vyčetla jednoduché a zdravé recepty, které sama vyzkoušela. Kromě toho jí pomohl i dietní plán.

Během prvního měsíce se jí podařilo s ketodietou shodit tři kilogramy, a proto se v plánu rozhodla pokračovat.

Už jsem pod stovkou, mým cílem je shodit ještě deset kilo

Andrea využívá ketodietu už téměř půl roku. Podařilo se jí dostat se s váhou pod stovku, ale jejím cílem je vážit osmdesát kilogramů.

„Ketodieta je první dieta, kterou skutečně dodržuji. A není to jen proto, že bych se svým životem měla konečně něco dělat.

Jde spíš o to, že i když žiju zdravě, nemusím se zároveň trápit jídly, která mi nechutnají, a složitým cvičením,“ popisuje.

„Nedávno jsem si našla přítele,“ dodává. „Je to muž, po kterém jsem se dívala už dlouho, ale s těmi kily, která jsem dříve měla, jsem se bála ho vůbec oslovit. On sice tvrdí, že jsem se mu líbila už dříve, ale moc tomu nevěřím.“

Nový přítel Andreu v její dietě podporuje, dokonce s ní zkouší i nějaká zdravá jídla, která si pomocí ketodiety připravila. „Sám tvrdí, že i když zhubnout nepotřebuje, jídla mu chutnají a není důvod nejíst zdravě se mnou.“

Ketodieta.cz změnila Andree život. I nadále se snaží hubnout, a jakmile se jí podaří dosáhnout její vysněné váhy, bude prý i nadále jíst zdravě, aby si ji udržela. Držíme palce.

Komerční sdělení
Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články