Aneta (33): Přítel po mně chtěl příšernou věc. S brekem jsem ji udělala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Smutna zena
Zdroj: Shutterstock

Třiatřicetiletá Aneta před několik měsíci udělala podle svých slov asi to nejhorší rozhodnutí ve svém životě. Jenomže teď se zdá, že s o dva roky starším Petrem se brzy rozejde. A na výchovu dvouletého Jiříka zůstane úplně sama.

„Petr mým rodičům nikdy neseděl. Vždy mě před ním varovali. A když se s ním viděli, dávali mu jasně najevo, že ho nemají rádi,“ vypráví Aneta. Dodává, že tehdy neviděla, že mají nejspíš matka s otcem pravdu v tom, jaký její partner ve skutečnosti je.

On, nebo oni

Před třemi měsíci se Petr s Anetiným otcem na jedné ze společných akcí nepříjemně pohádal. Doma potom stanovil své partnerce ultimátum: buď se s rodinou přestane vídat, nebo se s ní rozejde.

„Nejdřív jsem si myslela, že to nějak zachráním, že to nemůže myslet vážně. Pak mi ale došlo, že pokud ho nechci ztratit, musím rodičům říct, že už je nikdy nechci vidět. Brečela jsem, když jsem jim na společné večeři oznamovala, že už spolu nikdy nikam nepůjdeme,“ píše čtenářka.

Aneta se rozhodla pro Petra i z toho důvodu, že s ním vychovává dvouletého syna, kterého nechtěla připravit o otce. Její rodina se jí pokoušela ještě nějaký čas kontaktovat, ona jim ale nebrala telefony a ignorovala je. Nyní spolu nemluvili už dva měsíce.

Schyluje se k rozchodu?

Aneta čekala, že potom, co udělala tak velký krok na přání Petra, bude mezi ní a ním všechno v pořádku. Jenomže se ukázalo, že je to přesně naopak. Petr je v poslední době podrážděný, na Anetu hodně křičí, vyhledává hádky.

„Uvažuji o tom, že se s ním rozejdu. Už to dávno není ten muž, do kterého jsem se zamilovala,“ vysvětluje Aneta. Ta se pokoušela v posledním týdnu několikrát kontaktovat své rodiče, dostala od nich ale pouze zprávu, ve které ji prosí, aby jim dala pokoj.

„Rodiče jsou uražení. Dotklo se jich, že jsem je chtěla odstřihnout. A mně je to teď líto. Chtěla bych se s nimi poradit, co mám dělat dál. Chtěla bych je mít u sebe, až skončím s Jiříkem sama. Udělala jsem tu nejhorší věc ve svém životě,“ píše závěrem.

Zdroj: OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články