Žena se proslavila velkou životní změnou. Snímek, který ji zachytil, se stal virálním

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Cviceni
Zdroj: Shutterstock

Ne každý si troufne na životní změnu. Často se ale jen díky pravidelnému cvičení zbavíte přebytečných kil a budete se cítit fyzicky mnohem lépe. Prozradíme vám, jak na hubnutí vyzrála dívka ze Spojených států.


Mari Llewellyn je fitness blogerka, která se jako dítě přestěhovala z australského Walesu do USA. Tato žena změnila svůj život díky přísné dietě a velkému posilování. Šestadvacetiletá Mari zhubla přes čtyřicet kilogramů a otevřela dva úspěšné podniky zaměřené na cvičení.

Těžká dřina se vyplatila

„Zahájení podnikání skutečně vycházelo ze zkušeností s proměnou mého vlastního života před několika lety,“ řekla Mari, která hovořila o svých profesionálních cílech, rutině a tréninku. Svou cestu také sdílela na sociálních sítích, kde motivuje přes milion lidí.

„Nestarala jsem se o své duševní ani fyzické zdraví a začala jsem hodně jíst, abych byla v klidu. Než jsem si uvědomila, co dělám špatně, přibrala jsem na váze a ocitla se na dně,“ dodala fitness blogerka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mari Llewellyn (@marillewellyn)

Žena se zaměřila na zdravější životní styl, začala cvičit a změnila stravu. V listopadu 2017 na svých sociálních médiích sdílela fotografii své proměny a byla šokována, když se stal příspěvek virálním. Na svém profilu měla asi jen devět set sledujících, ale díky fotce, kterou žena sdílela, se v její schránce objevilo na tisíce zpráv žádajících ženu o cvičební plán.

Změna životního stylu

Mari původně začala jíst stravu kulturistů, která byla plná potravin s vysokým obsahem bílkovin, jako je kuřecí maso a vejce, ale nyní jí stravu s vyšším obsahem tuku. Sama musela hodně studovat, aby věděla, co je pro její tělo dobré.

„Naučila jsem se, jaké jídlo je pro mé tělo výživné. Jím víc, než jsem jedla dřív, a někteří lidé jsou překvapeni, kolik vážím. To je ale proto, že jsem vysoká a mám na svém těle hodně svalů,“ pokračovala dívka.

Sama si myslí, že je dobré na sociálních sítích sdílet i fotky z minulosti. Mari je totiž toho názoru, že se na sociálních sítích objevují pouze topmodelky a dívky s upravenými fotografiemi. Je ráda, že může lidem pomáhat díky svým cvičebním plánům a ukazovat, že změnit svůj životní styl může doopravdy každý.

Zdroj: Wales Online
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články