Zuzka (27): Nejlepší kamarádka mi přebrala přítele, načapala jsem je v naší posteli!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pristihnout pri nevere
pristihnout pri nevere

Dva roky jsem žila se svým přítelem Michalem a čekala, kdy mě požádá o ruku. Místo toho mi ho přebrala moje kamarádka a posléze mě dokonce i vyhodil z našeho společného bytu.

Zrada od nejlepší kamarádky

S Michalem jsem se znala už od střední školy, kde jsme na sebe pokukávali, ale ani jeden neměl odvahu oslovit toho druhého. Až když dokončil studium, tak mi napsal krásnou zprávu a dali jsme se dohromady. Naopak svoji nejlepší kamarádku znám už od dětství, protože se přátelí naši rodiče. Především od ní, nedokážu takovou ránu pod pás zkousnout. Jak mi to jen mohla udělat?

Pracovní cesta skončila dříve

Zdroj: 123RF.COM

Stalo se to, když jsem jela na pracovní cestu do Švýcarska. Zůstala jsem tam na konferencích a seminářích deset dní a za tu dobu se stihla dát dohromady s mým přítelem, a dokonce spát u nás v posteli! Nic jsem netušila a ponořila se do své práce. Michal se choval normálně, tak jako vždycky. Pracovní cesta skončila dříve a my se mohli rozmyslet, zda zůstaneme a užijeme si krásy Švýcarska nebo pojedeme domů. Já se už nemohla Michala dočkat, tak jsem ho chtěla překvapit mým dřívějším příjezdem. Nikdy jsme od sebe nebyli déle než tři dny, proto jsem si myslela, že bude moc rád.

Překvapení v posteli

Koupila jsem Michalovi jeho oblíbenou čokoládu a už se nemohla dočkat domova. Odemkla jsem si dveře a slyšela divné zvuky. Asi si pozval kamarády. Na zemi jsem zahlédla podprsenku a obal od kondomu! Žádní kamarádi! Vběhla jsem jako uragán do ložnice a uviděla Michala na nějaké holce. Čokoláda mi spadla z ruky a tajní milenci se zděšeně otočili. V tom jsem poznala svoji nejlepší kamarádku. Ležela v naší posteli s mým klukem na sobě.

Promiň, ale musíš se odstěhovat

Byla jsem jako opařená a nemohla uvěřit tomu, co jsem právě viděla. Sedla jsem do kuchyně a nalila si pořádnou baňku rumu. V tom přiběhl Michal a začal se omlouvat. Jak ho to moc mrzí, ale že si s mojí kamarádkou rozumí lépe a chce s ní být. Jen nevěděli, jak mi to řeknou. Rozcuchaná bývalá kamarádka vyšla z naší ložnice a začala brečet. Jak je hrozný člověk a nechtěla, aby se to stalo.

Chrstla jsem ji zbytek alkoholu do obličeje a ona začala ječet, že to má v očích. Michal se na mě podíval a řekl: „Promiň Zuzko, ale musíš se odstěhovat, tohle je můj byt. Chci tady zůstat s ní.“ Pamatuji si jen, jak mu vrážím tu největší facku v životě. Ruka mě bolela ještě několik dní. Okamžitě jsem se začala balit a nadobro odešla. Moje bývalá kamarádka se mě snaží stále kontaktovat, ale nechápu, co čeká. Mám zlomené srdce a cítím šílenou nenávist a zlost!

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články