Zuzana (38): Udala jsem vlastního manžela, tchyně proklela mě i naše děti

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
sbalit kufr
sbalit kufr

Když manžel začal domů nosit větší obnos peněz, rozhodně jsem nebyla proti. Tvrdil mi totiž, že ho v práci povýšili, a on si tak přijde k daleko lepším penězům. Byla jsem ráda, protože penězi výrazně přispěl do rodinného rozpočtu, a my tak mohli dětem dopřát mnohem více. Kdybych byla tušila, odkud ty peníze skutečně jsou, nikdy bych si nevzala ani korunu.


Manžel se pustil do černého podnikání

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem začala mít podezření, že mi manžel neříká celou pravdu. Ano, peníze navíc se sice hodily, nebudu tvrdit, že ne. Asi po půl roce mi ale začalo být divné, že ačkoli manžel tvrdí, že ho v práci povýšili, tráví v ní stále méně a méně času. Místo v práci totiž stále více času trávil se svým kamarádem Luďkem.

Zdroj: maximkabb/123RF.COM

Manžel nosil domů opravdu pěkné peníze. Tuhle to bylo navíc 5 000 Kč, tuhle zase 10 000 Kč. Konečně jsme začali žít tak, jak jsem si to vždycky přála. Děti mohly dostávat to, co chtěly, mohly jezdit na školní výlety, nosit značkové oblečení a chodit na kroužky.

Prokoukla jsem jeho levárnu

Zdroj: 123RF.COM

Jednoho dne jsem se z práce vrátila nečekaně domů dříve, a vyrušila tak manžela s Luďkem společně s dalšími třemi pány. Ani jeden z nich mě očividně nečekal, protože na mě koukali jako na zjevení. Manžel mě požádal, abych šla do ložnice, mě to ale nedalo, a skrze pootevřené dveře jsem tajně poslouchala. Něco uvnitř mě mi totiž říkalo, že se tady děje něco, o čem bych rozhodně měla vědět.

A taky že ano: manžel se totiž spojil s místní mafií, alespoň to všichni o této rodině tvrdili. Nikdo s nimi nechtěl mít nic společného, natož pak s nimi přijít do křížku. Říkávalo se o nich, že používají nekalé praktiky. Velmi mě vyděsilo, že se s nimi spřáhl můj manžel.

Udala jsem vlastního muže

Pár týdnů nato jsem přišla domů a viděla manžela, jak rychle balí své věci do kufru. Byl bledý jako stěna, vyděšený, čelo orosené potem a klepal se jako osika. Na moje otázky neodpovídal, řekl mi jen to, že musí zmizet z České republiky, protože udělal něco, co se u nás neodpouští. Poté rychle vyběhl ze dveří, nasedl do auta a ujel.

Neváhala jsem ani vteřinu a zavolala na policii, kde jsem udala svého vlastního manžela. Jak se totiž ukázalo, společně se svými kumpány zpronevěřil několik milionů a navíc byl zapleten i do vydírání.

Manželova maminka mi to nikdy neodpustí

Zdroj: 123RF.COM

Manžela chytili následující den, když se společně s Luďkem snažili ujet za hranice. Okamžitě ho zavřeli a nyní ho čeká soud, na kterém se dozví svůj osud. Nejen pro mě, ale i pro naše děti, známé a rodinu to byl obrovský šok. Ve finále mi mé rozhodnutí nikdo nevyčítá, všichni mi naopak říkají, že jsem se rozhodla správně. Jediný, kdo má na celou věc jiný názor, je moje tchyně. Ta mi totiž ztropila neskutečnou scénu, během které hystericky vyřvávala na celou ulici a svůj výjev zakončila tím, že proklela mě i naše děti.

Jak to s manželem dopadne, netuším. Tchyně po celém městě vykládá, že jsem ho k tomu dohnala. To ale vůbec není pravda. Očividně jsem svého muže vůbec neznala.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články