Zuzana (24): Dva měsíce po svatbě jsem zjistila, že mě podvádí. A ne s jedinou ženou

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Zoufala
Zoufala

Když jsem si přítele brala, myslela jsem, že to bude má první a zároveň poslední svatba. Že s ním budu šťastná a povedeme krásný pohádkový život. Žili jsme spolu sedm let. Když mě na dovolené v Turecku požádal o ruku, cítila jsem se šťastná jako nikdy předtím. Začali jsme plánovat náš pohádkový den.


Během roku příprav mezi námi sice došlo k několika výměnám názorů, ale nejednalo se o nic vážného. Považovala jsem to i za svou vinu a stres z celé svatby. Kdo by nebyl nervózní před svým velkým dnem.

Zdroj: 123RF.COM

Rodina i přátelé měli z našeho vztahu obrovskou radost. Já i přítel jsme měli skvělé rozlučky se svobodou, ani na chvíli jsem nepochybovala o tom, že dělám správnou věc. Nenašel se nikdo, kdo by mě upozornil, že si možná neberu toho pravého.

Dva měsíce po svatbě se vše zhroutilo

Zdroj: 123RF.COM

Potřebovala jsem něco zařídit na našem společném počítači. Jenomže přítel nechal otevřený svůj profil na Facebooku a já neudržela svou zvědavost. Zjistila jsem proto, že si psal s několika ženami, a brzy jsem se dostala i k důkazům o tom, že mě s nimi podváděl. Celkem tři milenky, které se všechny na naší svatbě tvářily jako přítelkyně a gratulovaly nám ke štěstí. A to s jednou z nich spal dokonce ještě před obřadem.

Zdroj: 123RF.COM

Nejen, že mě podváděl, nejde mi do hlavy především to, jak mě zvládl zmanipulovat k tomu, abych pro něho byla ženou v domácnosti, zatímco on střídal další tři ženy. Je sice pravda, že jsme spolu po svatbě spali asi jenom dvakrát, nikdy by mě ale nenapadlo, jaká je příčina. Čtrnáct dní jsem v sobě vztek a smutek dusila, než jsem byla schopná se někomu svěřit. Za svého manžela jsem se neskutečně styděla.

Rodiče mě podpořili a já se dokázala problému postavit čelem

Když jsem se konečně odhodlala někomu se s problémem svěřit, byli to mí rodiče, za kým jsem šla. Oba mě podpořili v mém rozhodnutí vyhodit manžela z bytu. Sbalila jsem mu kufry a řekla mu, že se chci rozvést. Pokoušel se zapírat, tvrdil, že o ničem neví, když jsem mu ale dala okopírované konverzace přečíst, došly mu argumenty.

Zrušila jsem dovolenou na Maledivách, dlouhou dobu jsem se dostávala ze smutku. Jsme nyní s manželem v rozvodovém řízení. Myslela jsem si, že s ním prožiji život jako v pohádce. Místo toho se ale během několika chvil celý můj sen zhroutil a zůstaly mi jen oči pro pláč.

Zuzana
Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články