Z výhry se radovala s dětmi, díky Sportce si teď seniorka kupuje vlastní byt

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zenavyhra
zenavyhra

O Sportce i dalších loteriích se říká, že jsou hlavně dominantou mužů. Náš dnešní příběh dokazuje, že královnu mezi českými loteriemi mají rády také ženy. A daří se jim! Jedna seniorka si teď díky výhře 1 960 115 Kč ze Sportky bude moct dovolit vlastní bydlení.

Žena sice Sportku nehraje dlouho, zato s železnou pravidelností. „Pro sázenku si chodím do své oblíbené trafiky,” říká na úvod šedesátnice. „I když mi z důchodu moc peněz nezbývá, asi před sedmi lety jsem začala hrát Sportku pravidelně a myslím, že jsem od té doby ještě žádné slosování nevynechala.”

Výhru jí přinesl tiket z trafiky

Do stejného obchodu, ve kterém si ho koupila, s tiketem zamířila sázející i po slosování, aby jí ho tu zkontrolovali. A přišlo obří překvapení! „Protože sem chodím minimálně dvakrát týdně, paní prodavačka mě jako pravidelnou zákaznici už zná. Asi i proto měla z výhry snad ještě větší radost jako já,” usmívá se Češka.

Přečtěte si také: Tiket Sportky střežil jako oko v hlavě. Po slosování byl Čech bohatší o skoro 24 milionů

Hned po personálu z trafiky se o výhře dozvěděly dvě dospělé děti, které vdova má. „Moc mi gratulovaly a říkaly, že odteď budou hrát Sportku také pravidelně, když mi přinesla tolik peněz,” dodává starší žena, která svůj čerstvě nabytý status loterní milionářky také náležitě se svými potomky oslavila.

Předtím, než se o výhře dozvěděla, se prý o svůj tiket vůbec nebála, všechno se ale změnilo už po cestě z trafiky. „Prodavačka mi poradila, ať si tiket podepíšu, že už mi pak výhru nikdo nesebere. I tak jsem ale měla po cestě domů strach,” popisuje výherkyně. Vše ale nakonec dobře dopadlo a žena i se svým tiketem krátce nato dorazila do budovy Sazky.

Na důchod si obstará vlastní bydlení

Tady nám také prozradila, jak se svojí dvoumilionovou výhrou naloží. „Jednoznačně si pořídím byt,” prohlásila bez rozmýšlení. „Celý život bydlím v podnájmu, a protože jsem už v důchodu, nějak jsem se smířila s tím, že už vlastní bydlení nikdy mít nebudu. Teď je ale všechno jinak,” říká usměvavá vdova.

Předtím, než z budovy Sazky, kam si přišla pro výhru, odešla, Češka konstatovala, že je teď díky Sportce nejen mnohem klidnější, ale také šťastnější. I proto teď rozhodně sázet nepřestane.

My starší ženě k její výhře moc gratulujeme a přejeme jí, aby se na ni štěstí ve hře usmálo třeba i podruhé nebo potřetí. Ještě jste ve Sportce miliony nevyhráli? Nesmutněte, možná trefíte Superjackpot už při příštím slosování. Aby se to mohlo stát, klikněte si pro svůj online tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečnou výherkyni.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články