Víc losování, víc nových českých milionářů. Sazka spouští pravidelný páteční tah Sportky

od Nikola Jaroschová
Zdroj: Sazka

Nejznámější a nejoblíbenější česká loterie Sportka přidává k tradiční středě a neděli páteční losování. Od 9. října tak mají sázející ještě více příležitostí, jak se stát loterním milionářem. Jen v tomto roce Sazka rozdala už 110 milionových výher, 65 z nich vytvořila právě legendární Sportka.

Zařazením pátečních tahů Sazka rozšiřuje mimořádné losování Sportky, o které byl v porovnání s běžným tahem mezi sázejícími až třikrát vyšší zájem. „Velká popularita mimořádek byla hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli dát zákazníkům další pravidelnou šanci stát se milionáři. Očekáváme, že díky tomuto kroku bude Sazka generovat až 5 milionových výher každý týden,“ říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.

Zdroj: Sazka

Losování Sportky připadající na pátek není pro zákazníky nové. Každý rok proběhlo v poslední všední den zhruba dvanáct až dvacet losování o oblíbené prémie. „Zavedení pravidelných pátků rozhodně neznamená omezení počtu věcných výher, naopak tento koncept budeme i nadále rozšiřovat. Z nejbližších losování se sázející mohou těšit na automobil Kodiaq nebo Halloweenský meloun,“ dodává Václav Friedmann.

Zdroj: Sazka

Hry Sazky letos vytvořily už 112 milionářů kteří si rozdělili přes 956 milionů korun. Z této částky museli výherci na dani odevzdat státu 143 milionů korun. Celkově Sazka vygenerovala 3 057 milionářů, hned 2 244 z nich se radovalo díky Sportce. Historicky nejvyšší výhra Sportky padla v roce 2013, kdy manželé z Chrudimska získali neuvěřitelných 400 milionů korun.

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články