Těmto typům se raději vyhněte. Prozradíme vám, s jakými muži vás štěstí nečeká

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vztahy neklape
Zdroj: Shutterstock

Ačkoli se říká, že je každý člověk originál, v lecčem se dají všichni vlastně tak nějak zaškatulkovat a připodobnit k někomu dalšímu. Máme podobné vlastnosti jako někteří lidé, ačkoli jsou zcela odlišné od dalších. Existuje ale pár věcí, které se zkrátka nedají ve vztazích překousnout, a tedy existuje i několik typů mužů, se kterými byste si nikdy neměla začínat.

Pokud toužíte po šťastném vztahu, po založení rodiny a dokonalém životě, nejspíš hledáte spolehlivého, pracovitého chlapa, co se postará o vaši rodinu. Je ale důležité myslet nejen na to, co hledáte, ale také na to, čemu se vyhnout.

Někdy si totiž člověka idealizujeme a přehlížíme jeho špatné stránky. Přitom existuje celá řada mužů, kteří zkrátka nejsou do vztahu ideální. A my vám teď řekneme, proč se jim vyhnout.

Pan Miluji tě

Pokud vám někdo už po prvním rande řekne, že se do vás zamiloval, pravděpodobně to nebude ideální člověk do vztahu. Kromě toho, že není možné se po dvou hodinách u večeře do někoho zamilovat, tahle věta je něco, co by mělo vztah posouvat dál.

Když uslyšíte od někoho, koho sotva znáte, že vás miluje, spolehněte se na to, že už to řekl milionu žen. Málokdo, kdo to myslí upřímně, totiž dokáže takovou věc říci jen tak z fleku.

Pan Závislý

Byla jste s ním na dvou rande a on už bez vás nemůže žít. Kamkoli jde s přáteli, potřebuje vás u toho. Kdykoli někam vyrazíte vy, je dotčený, že ho neberete s sebou. Považuje vás za někoho, kdo s ním bude na každém kroku.

Sice to zpočátku může být romantické, ale už po několika dnech vás to začne otravovat. A představte si, že by to tak mělo být po celý život. To asi není úplně ideální vztah, po kterém toužíte, že ne?

Pan Snílek

Tenhle typ chlapa vám bude neustále něco slibovat. Bude přísahat, že pro vás zajistí nejlepší život, navykládá vám o svých velkých snech, které jsou ale obvykle nedosažitelné. Dobře víte, že lže, ale i tak vám lichotí, co pro vás chce udělat.

Držte se raději někoho, kdo bude mít své plány při zemi, kdo vám slíbí jedině to, co dokáže splnit. A nebudou to hned plány do budoucna, ale spíše pozvání na další večeři. Protože přemýšlet o domě a dětech po několika schůzkách taky není ideál.

Pan Toužím po tobě

Na první dobrou vidíte, že mu jde jen o to jedno. Snaží se vás za každou cenu dostat do postele, a i když mu řeknete, že to není dobrý nápad, naléhá na vás. Dokonce je schopný se vám vyznat, jen abyste s ním skončila v ložnici.

Milování je sice součást vztahu, ale vždy je lepší, když k němu dojde tak nějak postupně, než aby bylo záměrem a aby všechno, co budete dělat, vedlo jen k tomu jednomu. Takže pokud na vás někdo v tomhle ohledu moc tlačí, raději ho nechte být.

Pan Miluji tě, když jsme spolu sami

Tenhle typ muže vám nikdy neřekne, jak se cítí. Ale když jste spolu sami v ložnici a přijde na nejlepší, nemá problém se vám dívat do očí a vykládat vám u toho, jak moc vás miluje. A vy mu na to samozřejmě pod nátlakem vášně skočíte.

Jenže pak přijde konec milování a z něho se zase stane necitlivé prkno, které se vám nevyzná, ani kdyby za to dostalo milion. A to zkrátka proto, že vás opravdu miluje jenom nahou. A takový partner se pro život nehodí.

Zdroj: yourtango.com, cosmopolitan.com, standardmedia.co.ke
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články