Soňa (41): Na mé svatbě se objevila má dávná láska z dětství. Nesouhlasil s mojí svatbou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nesouhlasit se svatbou
nesouhlasit se svatbou

Na některé okamžiky našeho života nikdy nezapomeneme. Mezi ně patří například první pusa. Ačkoli dávno vím, že to byl jen dětský úlet, protože mi bylo patnáct a zoufale jsem chtěla zapadnout do skupiny již zadaných kamarádek, Petr mi uvízl v hlavě. Dlouhé roky jsem ho sice neviděla a netušila, co dělá ani jak vypadá, přesto se moje první pusa stala historkou, o kterou jsem se podělila s kolegyněmi v práci i se svým přítelem.

Když mě požádal o ruku, měla jsem velkou radost. Plánování svatby bylo hektické. Bála jsem se, že se na něco zapomene nebo se na svatbě stane něco neočekávaného, co by mohlo vše ohrozit. Měla jsem nakonec pravdu.

Mezi hosty se objevil neznámý muž. Nejdřív jsem ho nepoznala

Měla to být malá svatba. Jen několik přátel a venkovská restaurace. Obřad probíhal na zahrádce. Když se mezi hosty objevil také neznámý muž, nejprve jsem myslela, že patří k obsluze. Když mi před obřadem řekl, že by se mnou rád mluvil stranou, myslela jsem, že se to týká nějakých detailů ohledně jídla nebo výzdoby.

Zdroj: 123RF.COM

Až když mi řekl, že si ho asi nepamatuji, a představil se, poznala jsem v něm toho chlapce, kterého jsem tehdy v patnácti políbila. Byla jsem docela ráda, že ho po tolika letech vidím, ale nechápala jsem, kde se tu bere a jak se o svatbě dozvěděl. Řekl, že o ní slyšel od kamaráda a přijel mi ji rozmluvit.

Nakonec odešel s nepořízenou. Já měla ale až do obřadu nepříjemný pocit

Byl prý několik let ženatý, ale rozvedl se před třemi roky. A když se doslechl náhodou o mé svatbě, napadlo ho, že třeba ta pusa tehdy nebyla jenom tak nějaký pubertální výstřel. Neměla bych se prý ještě vdávat a měla bych dát šanci i jiným mužům než tomu, se kterým se chystám brát. Požádala jsem ho, aby odešel.

Zdroj: 123RF.COM

Odpověděl jenom, že takovou reakci čekal. Sedl do auta a odjel. Příteli jsem nic neřekla, snažila jsem se nemyslet na toho blázna, který se tu jen tak po tolika letech objevil a bláhově zkusil přerušit svatbu. Jenomže moje myšlenky byly rozházené a já měla strach. Jakmile jsem se ale u oltáře podívala ženichovi do očí, bylo mi jasné, že dělám správnou věc, a řekla jsem mu své ANO.

Po obřadu jsem mu všechno vyprávěla. Chlapce z dětství snad už nikdy nepotkám

Všechno proběhlo tak, jak mělo. Po obřadu už jsem nebyla nervózní a svému manželovi jsem všechno řekla. Ptal se, proč jsem nemluvila hned, ale já ho nechtěla stresovat. Nakonec řekl, že jestli se ten chlap ještě někdy objeví, měla bych ho poslat za svým manželem. Souhlasila jsem. Doufám, že toho blázna už jen tak nepotkám.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články