Simona (36): Chtěla jsem okořenit náš intimní život a povedlo se. Poradím vám, jak přivést do varu každého muže

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena usmev
Zdroj: Shutterstock

S Milanem jsme spolu od našich dvaceti let. Za tu dobu náš sexuální apetit poněkud ochladl. Poslední rok jsem si ale uvědomila, že to tak nechci nechat. Začala jsem přemýšlet, jak do našeho vztahu opět dostat vášeň a vzrušení.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Chci to zase jako na začátku

Ze začátku byl náš vztah založený na intimnostech. Pamatuji si, že první půlrok jsme s mým mužem strávili v podstatě v posteli.

Cítila jsem se tehdy jako v sedmém nebi, protože jsem do té doby nepoznala muže, který by byl tak plný vášně, a mně to vyhovovalo.

Když se nám narodily děti, všechno se změnilo. Naše zájmy se točily jen kolem nich a na nic jiného nezbýval čas, natož na nějaké intimnosti.

Roky plynuly a já jsem zjistila, že veškerá touha z našeho vztahu vyprchala. Rozhodla jsem se s tím něco udělat.

Nejsem jediná, kdo s tím má problém

Začala jsem svěřovat svým kamarádkám. Setkala jsem se u nich s tím, že mají většinou podobný problém. Rozdíl je ale v tom, že ony se s tím většinou smířily a jsou relativně spokojené, nebo si svoje touhy plní u milenců.

Moje představy o milostném životě se ale netočí kolem jiného muže, tak bych to ani nechtěla. Milana miluji a nemohla bych ho podvádět.

Rozhodla jsem se rovnou jednat. Naše děti už jsou velké a vydrží několik dnů samy doma. Tajně jsem objednala prodloužený víkend v krásném zámeckém hotelu uprostřed lesů, samozřejmě pro dva. Můj muž nic netušil.

Splnily se nám naše tajné touhy

Když přišel Milan ve čtvrtek před prodlouženým víkendem domů z práce, na stole ležel voucher a já ho přivítala polibkem.

Chvíli se na mě zmateně díval, protože tohle určitě netušil a zároveň ani nečekal. Vysvětlila jsem mu, že je čas vypadnout z ruchu velkoměsta a udělat si fajn víkend. To ještě nevěděl, co ho čeká.

Přijeli jsme do zámečku, kde nás přivítali drinkem a na pokoji čekalo šampaňské. Sotva se za námi zaklaply dveře, zamkla jsem a povalila ho na postel.

Milan byl zaražený, chvilku se pokoušel vzpouzet, ale pak si vzpomněl na naše začátky a začal mě vášnivě líbat. Z kabelky jsem vytáhla dva hedvábné šátky a přivázala mu ruce k posteli…

Milan si původně myslel, že budeme chodit na procházky po lese, ale ten prodloužený víkend jsme strávili jen v posteli, jako za starých časů. Bylo to úžasné, stačilo jen změnit prostředí, děti nechat doma a všechno jsme si užili ještě lépe než dřív.

Autor: René Podhrázský

Související články