Šárka (51): Ve spaní se mi zjevuje můj zesnulý manžel. Nevím, co to znamená

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zesnuly manzel
zesnuly manzel

Ačkoli mám doma v knihovně několik snářů, nikdy jsem si nemyslela, že je ve skutečnosti použiji. Na tyto věci zkrátka příliš nevěřím. Když se mi o něčem zdá, obvykle to do rána zapomenu. Poslední měsíce se ale opakuje stále dokola jedna noční můra, a já se proto rozhodla vyhledat si v knihách, o co jde. Jsem sice stále skeptická, přesto mě ale celá situace děsí a mám z ní nepříjemný pocit.

Trvalo mi dlouho přenést se přes Vlastovu smrt. Můj život se rozpadl, zůstala jsem sama a jen díky pomoci psychologa jsem se dokázala vrátit do normálního života. Je to už rok od tragické události. Nevím, proč se mi tedy najednou můj zesnulý muž zjevuje ve snech.

Sny se opakují. Přesto nejsou nikdy stejné

Zdroj: 123RF.COM

Nikdy si ráno nepamatuji úplně přesně, co se dělo. Ale vždy jsem si jistá tím, že byl přítomen Vlasta. Ať už se s ním ve snu procházím lesem, nebo jsem s přáteli na koupališti a zahlédnu ho v pozici plavčíka. Za posledních několik týdnů jsem měla snů, ve kterých se objevil, nejméně deset.

Ne vždy si uvědomuji, o koho jde. Až když ráno otevřu oči, dojde mi, že ten muž byl vlastně můj manžel. Mám z toho nepříjemný pocit. Spát chodím pozdě, jen proto, že jsem opravdu unavená. Bojím se usnout.

Podle snáře to nevěstí nic dobrého

Zdroj: anyka/123RF.COM

Samozřejmě, že podle knih znamená vidina zesnulého nějaké neštěstí. Podle jednoho snáře jde o blížící se finanční problémy, podle jiného mi zase hrozí nebezpečí zrady od nejlepší přítelkyně. Sama nevím, proč takové babské povídačky vlastně čtu, když jim nevěřím. Nejde o to, že bych se bála, co se stane. Ale sny mi přinášejí špatné vzpomínky a jsou mi nepříjemné.

Často před spaním pláču. Myslela jsem, že moje problémy už skončily, jenomže teď se mi všechen smutek vrací zpět. Začala jsem opět navštěvovat doktora, který se mnou o smrti mého muže mluví a znovu tím vyvolává staré rány. Jediné, co pro mě zatím udělal, bylo doporučení bylinkového čaje na spánek. Ten sice zabírá, abych v klidu usnula, noční můry ale nevyhání. Nevím, co mám dělat. Bojím se, že pokud sny nepřestanou, přijdu o rozum.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články