Sabina (35): Kartářka mi řekla, že mi je přítel nevěrný. Ten to popírá

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
45518634 s
45518634 s

Věřím v energii, vesmír a hlavně v ezoteriku. Ke své kartářce docházím už několik let a vždy mi její věštby naprosto seděly. Kartářka by vám měla ukázat nový úhel pohledu, který zůstává jiným lidem skryt. Jednoho dne mi řekla, že je mi přítel nevěrný, ten to ale popřel.

Věštci a kartáři byli známí už od nepaměti. Lidé za nimi chodili pro rady nebo útěchu. Měli jim ukázat správnou cestu, ale do ničeho danou osobu netlačit. Já svojí kartářce věřila, docházela jsem za ní už skoro sedm let a vždy její verze seděla. Samozřejmě jsem si vyslechla i věci, které slyšet nechcete. Ale tak to v životě prostě chodí.

Na jedné naší schůzce mi řekla, že mě přítel podvádí. Nevěřila jsem vlastním uším! Kartářka mi sdělila, že jeho aféra trvá několik týdnů. Ten samý den jsem na přítele uhodila, ať se mi přizná. Ten jen kroutil hlavou, že nejsem normální. Žádnou milenku prý nemá a já nemám věřit nějaké šarlatánce. Nevěděla jsem, co si myslet. Ivoš vypadal opravdu překvapeně a odmítal se o tom vůbec bavit. Dal mi na výběr, buď věříš mně, nebo té staré bábě s kartami.

Hlodalo to ve mně a nevěděla jsem, kde je pravda, on mě ale přesvědčil, že mě miluje a plánujeme spolu miminko, tak proč by něco takového dělal? Na svou kartářku jsem zanevřela a poprvé za celých sedm let jsem tam nedocházela pravidelně.

Zdroj: 123RF.COM

Tvrdila mi, že karty vždy poradí

Uplynul skoro rok a já si na onen incident už nevzpomněla. S přítelem nám to skvěle klapalo, ale děťátko pořád nebylo na cestě. Přítel byl často v práci a někdy i dlouho do noci. Vedl svoji vlastní firmu, tak jsem to chápala. Měli jsme hezký vztah a byla jsem spokojená.

Jednoho dne mi vyskočila upomínka v mobilu na objednání ke kartářce. Tak jsem si řekla, že jí dám druhou šanci. Přišla jsem k ní bez objednání. Chtěla jsem se domluvit na termín, ona mě okamžitě přijala a řekla mi, že věděla, že přijdu. Zeptala se na přítele a já odpověděla, že nám všechno klape.

Na lísteček mi napsala adresu jedné restaurace a čas. Nevěřícně jsem na ni zírala. Řekla mi, ať se tam vydám a najdu tam odpověď. Najednou mi slova přítele zazněla v hlavě, je to asi opravdu šílená stará ženská. Zvědavost mi nedala a šla jsem se na uvedenou adresu i v daný čas přece jenom podívat…

V té restauraci seděl můj přítel s jinou ženou, které olizoval ucho! Ztropila jsem scénu a zjistila, že se schází už téměř rok. Moje kartářka měla celou tu dobu pravdu!

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články