Sabina (27): Výměnný student z Ameriky mě silně znechutil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
studentzameriky
studentzameriky

Dokončovala jsem právě vysokou školu a ve vedlejší fakultě přijeli na výměnný pobyt Američané. Některé z nich jsem potkala v klubu a seznámili jsme se. Pro mě to byla záležitost na jednu noc, pro něj posedlost.

Setkání na chodbách

Poprvé jsem Dylana uviděla na chodbách fakulty, když za sebou táhl velký kufr a asistentka ho vedla do kanceláře. Byl vysoký a měl tmavé vlasy. Hned jsem poznala, že nebude odsud. Otáčel se za mnou a já se usmála.

Oslava narozenin

Několik dní na to jsem šla s kamarádkou do baru a oslavovaly jsme její narozeniny. Měly jsme hodně alkoholu, a to normálně moc nepiji. Přemístily jsme se do klubu, že si chvíli zatančíme a pak půjdeme spát. Kamarádka mě najednou šťouchala a ukazovala směrem ke dveřím. Američan tam stál ve vínovém upnutém triku a mával na mě. Byl s dalšími třemi kamarády, kteří přijeli s ním. Hned zamířili k nám a představili se. Kamarádka neuměla moc anglicky, tak jsem ten večer dělala všem tlumočnici.

Horké pláže v Miami Beach

Zdroj: 123RF.COM

Tančili jsme, pili a bavili se o tom, jaké to je žít v USA. Naši nápadníci přijeli až z Floridy a vykládali nám, jak je u nich stále krásně a užívají si na plážích. Byl u nás zrovna březen a klepali se tu zimou. Dylan mi stále šeptal do ucha, jak jsou ženy v naší zemi krásné. Dokázal by si představit tady žít. Pozvali nás k sobě do hotelu, ať jim děláme společnost.

Proč ne?

Nebyla jsem proti, ale kamarádce se moc nechtělo. Nicméně jsem ji nemusela dlouho přemlouvat, protože se jí líbil Dylanův kamarád. Byly jsme mladé vysokoškolačky, bez vztahů a závazků, tak proč si na jednu noc neužít? Stejně tu nebudou dlouho.

Okamžitě mi pusť ruku!

Každý z nich měl svůj pokoj a první jsme si začali povídat. Netrvalo dlouho a Dylan ze mě strhával oblečení. Moc si z toho už nepamatuji, protože jsem byla opravdu opilá. Museli jsme potom usnout a mě vzbudil vyzvánějící mobil. Volala mi spolubydlící, kde jsem, že je už poledne a přijeli mě navštívit rodiče. V panice jsem se začala oblékat a do vedlejšího pokoje šla budit kamarádku. Dylan celý rozespalý nedokázal pochopit, proč odcházím a tahal mě za ruku, ať s ním zůstanu. Nechtěl se nechat odbýt a mě to začalo být hodně nepříjemné. Držel mě za ruku a nechtěl pustit. Já mezitím volala taxi a zařvala na něj, ať mě okamžitě nechá být.

Stal se z něj stalker

S kamarádkou jsme se zasmály naší šílené noci a já celá v rozpacích šla přivítat rodiče. Dylan nějak získal moje číslo a neustále mi volal a psal. Přišlo mi to jako chování malého kluka. Poslal mi asi dvacet textovek, a dokonce i několikrát volal. O den později čekal u vchodu fakulty a vrhal se na mě. Takto to trvalo ještě další týden, ale naštěstí pak odjeli.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články