Romana (38): Přítel mě vyzvedává drahým autem. Lidi v baráku si myslí, že jsem zlatokopka

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zlatokopka
zlatokopka

Klidně o sobě řeknu, že jsem pěkná ženská. Snažím se o sebe pečovat, ráda se pěkně oblékám, dbám na svůj zevnějšek a ráda se mužům líbím. I když mi táhne na čtyřicet, jen málokdo by mi takový věk hádal. A o pozornost mužů nemám nouze.Před půl rokem jsem se začala scházet s moc milým mužem – jmenuje se Michal a i on byl mým skutečným věkem překvapen. Lidé v baráku si ale o mně začali myslet, že jsem nechutná zlatokopka, která jde po penězích…

Poznali jsme se v baru, pozval mě na drink

Zdroj: 123RF.COM

S Michalem jsem se seznámila v jednom baru, kam jsem s v pátek vyšla s kamarádkou. To on za mnou přišel a pozval mě na drink a já nebudu lhát – nestalo se mi to poprvé. Když jsem někde byla, muži mi často platili pití, ale kromě nezávazného flirtu z toho nikdy nic nebylo. Michal ale očividně o mou pozornost stál a vypadalo to, že mu jde i o víc, než o jednu noc. Ten večer jsem se domů vrátila v jeho doprovodu.

Krásná ženská a bohatý chlap

Začali jsme se scházet, bylo nám spolu fajn. Michal je o dva roky starší, nežli já a jak jsem už říkala – když jsem mu na čtvrté schůzce prozradila svůj věk, málem mi to nevěřil. I přesto, že si myslel, že jsem mladší, jeho náklonnost ke mně nezmizela a začalo to mezi námi být vážné. Já si jeho pozornost užívala a to jsem ani netušila, jak bohatý a vlivný je to muž. Teprve až po třech měsících mi totiž prozradil, že vlastní stavební firmu, která dost slušně vydělává.

Lidé si nás začali všímat

Michal mě několikrát před naší schůzkou vyzvedl u mě doma, stejně tak jsem ho k sobě i několikrát pozvala a vždy jsme jezdili jeho autem. Lidé v baráku si začali všímat stále častěji zaparkovaného Mercedesu před domem a to víte – krásné a očividně hodně drahé auto okamžitě vzbudilo pozornost.

Lidé si nás najednou začali o to více všímat. Několikrát jsem viděla sousedky, jak si něco špitají, jak nás špehují za záclonou a myslí si, že je nevidíme.

Nechutný vzkaz ve schránce

Před měsícem jsem vybírala poštu a ve schránce jsem kromě letáků našla i nechutný vzkaz. Stálo na něm: „Jsi odporná zlatokopka, snad tě to natřásání za prachy baví!“. Bylo mi z toho strašně a doma jsem to obrečela. Vždyť já jsem vůbec netušila, že je Michal zámožný muž, řekl mi to až po třech měsících! Když jsme spolu začínali, o jeho penězích jsem neměla sebemenší tušení. Jenže tohle lidem nevysvětlím, bohužel. Stále si o mně budou myslet, že mi jde jen o peníze a budou mě nazývat zlatokopkou.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články