Renata (38): S manželem jsem se nudila, našla jsem si milence. Nevěděla jsem, že jsou příbuzní

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 39
zena 39

Nejedno manželství po několika letech procházelo krizí. Ve většině vztahů to po určité době začne skřípat. Paní Renata byla vdaná 13 let a začala mít pocit, že už to mezi ní a manželem není takové, jaké to bývalo kdysi. A jelikož se s manželem nudila, vyřešila to po svém.

Z manžela se stal znuděný pecivál

„Když jsem si svého muže brala, učarovala mi na něm jeho chuť do života. Neustále totiž něco podnikal a sezení doma na gauči rozhodně nebylo nic pro něj. Jezdili jsme na výlety, chodili jsme spolu do kina, zval mě na večeře a nebylo víkendu, který bychom strávili zavření doma. Jenže čím déle jsme spolu byli, tím více jsem si všímala jeho pohodlnosti,“ vypráví Paní Renata.

Zdroj: 123RF.COM

Z jejího manžela se postupně stal znuděný pecivál, jehož veškerá záliba spočívala k sezení doma u televize a popíjení piva. Najednou už nechtěl jezdit na výlety, nebral svoji ženu na večeře a vyžadoval po ní, aby trávila většinu času doma.

Cítila jsem, že nutně potřebuji změnu

Paní Renata se během posledních let začala vedle svého muže nudit. Nebavilo ji trávit večery u televize a víkendy zavřená doma. Proto si našla příjemné rozptýlení v podobě přitažlivého milence.

„Cítila jsem, že vedle sebe potřebuji někoho, kdo mě bude zahrnovat pozorností a kdo si mě bude všímat. Proto jsem si začala románek s Martinem, můj manžel mě svým chováním k tomuto kroku svým způsobem dohnal,“ omlouvá své rozhodnutí paní Renata a na okamžik se zatváří lehce provinile.

Zdroj: 123RF.COM

Najednou jsem měla pocit, že jsem zase žádaná

„Martin do mého života vrátil to, co mi už delší dobu chybělo. Scházeli jsme se sice tajně, ale každou chvíli jsme si užívali na maximum. Změny v mém chování si všiml i můj manžel, který jednoho dne prohlásil, že jsem jako vyměněná. Tehdy jsem se trochu lekla, že má nevěra vyjde najevo, ale touha po pozornosti mi nedovolila vztah s Martinem ukončit,“ říká.

Pozvali nás na velkou rodinnou sešlost

Paní Renata s manželem dostali pozvánku na velkou oslavu konající se na počest babičky, která slavila 95. narozeniny. Při této příležitosti se měla sejít široká rodina. Renata ani zdaleka netušila, že se jí na obyčejné rodinné oslavě málem zastaví srdce.

„Oslava se konala v sobotu. Pořádala ji manželova sestra, která žije na druhé straně republiky, proto jsme k ní odjeli na celý víkend. Postupně se začali sjíždět příbuzní. Během dne jsme se proto vítali s tetičkami, bratranci, strýci a dalšími příbuznými, kterých rozhodně nebylo pomálu. Panovala dobrá nálada a já jsem si ten den užívala,“ přiznává Renata

Byl to pro mě šok

„Zrovna jsem si povídala s manželovou tetou, když se zpoza rohu vynořil Martin. Byl to pro mě neskutečný šok, vůbec jsem ho nečekala. Co tady dělá, ptala jsem se sama sebe. Srdce se mi málem zastavilo. Můj milenec a manžel na stejném místě? Co to je za špatnou souhru osudu, říkala jsem si.“

Paní Renata záhy zjistila, že její manžel a milenec jsou vlastně příbuzní. Byli to bratranci, kteří se ale kvůli neshodám v dětství v dospělosti přestali stýkat. Paní Renata přiznává, že původně příjemný víkend byl nakonec tím nejhorším víkendem v jejím životě. Strach z prozrazení nevěry ji totiž doprovázel po celou dobu rodinné sešlosti.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články