Radka (52): Mám vztah se svým zetěm, dcera o tom netuší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena50
zena50

Od první chvíle, kdy mi dcera představila svého přítele Ondru, jsme si dobře rozuměli. Já i manžel jsme si ho okamžitě zamilovali – je to rozumný mladý muž, který to má v hlavě srovnané a moc dobře ví, co od života chce. Je to šest let, co se vzali a jsou to dva roky, co nám dcera přivedla na svět první vnouče. A je to také rok, co mám tajný vztah se svým zetěm.

Nejdříve jsem svou náklonnost tajila

Ačkoli jsme si s Ondrou díky našim podobným povahám velmi rozuměli, nedávala jsem na sobě nijak najevo, že mám k němu stále blíž a blíž. Za prvé se to neslušelo a za druhé jsem stále byla vdaná, ačkoli s manželem jsme poslední roky žili spíše vedle sebe nežli spolu. Přesto jsem ale nad dceřiným přítelem často přemýšlela a nemohla ho dostat z hlavy. Kdyby jen dcera nebo manžel tušili, co se mi honilo hlavou…

Trocha alkoholu prolomila ledy

Zdroj: 123RF.COM

Před dvěma lety jsem slavila kulaté narozeniny. Na svůj věk jsem se ale ani trochu necítila a toho večera jsem toho opravdu hodně vypila. Sklenička ke skleničce a zábrany padaly dolů. Toho večera jsem Ondrovi prozradila, že mě přitahuje a byť jsem se u toho svého přiznání vlivem alkoholu v krvi několikrát zakoktala, několikrát se začala smát a možná i párkrát hledala ztracenou rovnováhu, Ondra se ani jednou nezasmál. Z podnapilého světa mě zpátky do reality vrátila jeho odpověď, že mě ani on nevnímá pouze jako matku své nastávající.

První společné chvilky

Zdroj: 123RF.COM

Od toho večera a našeho vzájemného přiznání jsme si s Ondrou začali psát SMS zprávy. Někdy mi jen popřál dobré ráno, jindy napsal, že na mě myslí. Po několika týdnech tajného psaní, kdy jsem se cítila jako školačka, která se bojí prozrazení, jsme společně strávili i první chvilky jen ve dvou. Zašli jsme tenkrát na kafe, což by nikdo nemohl pokládat za podezřelé, ale oba dva jsme cítili, že budeme chtít víc, nežli jen pár ukradených okamžiků v davu dalších lidí.

Dvojité tajemství

Začali jsme se scházet pravidelně, ukradli jsme pro sebe každý volný okamžik. Náš vztah se rychle přehoupl na další metu a já tak konečně po několika letech, kdy mě manžel v tomto ohledu zanedbával, opět poznala kouzlo milování. Nedílnou součástí mého života se stalo dvojité tajemství, které střežím před manželem i dcerou, ani jeden z nich totiž o ničem netuší. A když se mi dcera svěřuje, že Ondra čas od času přijde domů později, jen se v duchu blaženě usmívám. Není to ode mě hezké, lžu manželovi i vlastnímu dítěti. Ale Ondru miluji a je mi s ním dobře, nechci aby to mezi námi skončilo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články