Radka (36): Seznámení přes internet. Přišel někdo úplně jiný a ještě se tvářil jakoby nic

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
dluh
dluh

Dlouho jsem žila sama. Za svůj život jsem se sice dostala do blízkosti mužů, žádný vztah mi ale nevydržel příliš dlouho. S nikým jsem si nerozuměla natolik, abychom spolu zůstali. Mojí poslední nadějí se stala online seznamka, kde jsem mohla vyhledat přesně takového muže, kterého si přeji.

Vyplnila jsem svůj profil a popsala, jakého muže hledám. Nebylo to nijak složité, chtěla jsem zkrátka někoho, kdo hned nebude na závazky a vydrží se mnou několik let ve volném vztahu, abychom se dobře poznali. Měl by být tak trochu dobrodruh, protože ráda cestuji a miluji adrenalin. To byl totiž důvod, proč mě většina mužů předtím opustila.

Brzy jsem dostala sympatickou odpověď

Ozval se muž jménem Fanda. Měl 35 let, podle fotografií velmi pohledný muž. Prý rád sportuje a chtěl by procestovat celý svět. Alespoň to měl napsané ve svém profilu. Ze zpráv se mi podařilo zjistit, že dělá amatérského fotografa a díla pak prodává. Umělec na volné noze, který by se se mnou podíval do ciziny, zněl velmi dobře.
Psal mi, že nemá rodinu, bydlí sám se psem a než se s někým zaváže, rád by ho velmi dobře poznal, například na výletě do Švédska. To mi vyhovovalo, zeptala jsem se, zda si můžeme dát schůzku. Souhlasil a tak jsem se už po týdnu na seznamce těšila na první rande.

Zdroj: 123RF.COM

Přišel obtloustlý muž s brýlemi. Líbí se mi, ale lhal mi

Nesoudím lidi podle vzhledu. Muž, který se ani trochu nepodobal fotografii, mě ale překvapil. Těžko jsem věřila tomu, že je to ten samý, co na fotce. Posadili jsme se spolu a on objednal víno. Čekala jsem, že se nějak obhájí, on ale začal mluvit o Švédsku. Zastavila jsem ho. Do Švédska sice chci také, ale on se vydával za někoho jiného, chtěla jsem vysvětlení.

Namítl, že na seznamku si nikdo nedává pravé fotky. Tedy až na mě. Svou zálibu ve sportu objasnil tak, že chodí se psem na procházky a moc rád si zahraje kulečník nebo bowling. Vlastně je docel vtipný a jeho touha cestovat po světě je asi podle všeho pravdivá. Lhal mi a já nevím, zda je to opravdu při seznámení přes internet takové, nebo jestli jsem se nechala jenom hloupě napálit.Fanda, i když vypadá úplně jinak, než vysportovaný muž na fotce, je mi tak nějak sympatický. Je milý, máme společné zájmy, vlastně není vůbec špatný. Možná i lepší, než jak se jevil na seznamce.

Jenomže můj první dojem byl zklamání a zmatení a já si nejsem jistá, zda se přes to přenesu. Brzy máme další schůzku a já stále přemýšlím, zda mu dám šanci, nebo to ukončím.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články