Pořád jsem netušila, o co mu jde. Pak kápl božskou a já strnula hrůzou

od Adéla Vocetková
Zdroj: Shutterstock

Lada ještě donedávna svému nejlepšímu příteli ve všem věřila. Stejně tak i svému manželovi. Jenomže v jeden den se oba tito lidé stali cizími. Oba totiž provedli něco neodpustitelného.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„S manželem jsme spolu tři roky. Budeme se rozvádět, protože mě podváděl,“ říká Lada. „Nejhorší na tom všem je způsob a situace, za jaké jsem se to dozvěděla,“ dodává.

Martin se kolem mě začal motat víc, než bylo zdrávo

S kamarádem Martinem si Lada rozuměla už od dětských let. Šel jí dokonce na svatbě za svědka. „On se oženil rok po mně, má se svojí ženou půlročního chlapečka,“ píše v e-mailu pro redakci čtenářka.

Bývaly časy, kdy Lada s Martinem zašli ven, poseděli u kávy, jednou za měsíc si sdělili, co je nového. Jenomže v posledním půlroce byl Martin u Lady v bytě téměř jako doma.

„Začal ke mně chodit skoro denně. Zásadně, když byl můj muž v práci. Sám se pozval dál, sám si udělal kávu. První dny jsem ho nechtěla vyhazovat, když ale jeho vlezlost trvala skoro měsíc, začala jsem se vymlouvat, proč nemám čas,“ říká Lada.

„Jenže jemu asi došlo, že jsou to jenom plané řeči, a místo toho, aby dal pokoj, začal se mnou dost okatě flirtovat. Netušila jsem, jak s ním mám jednat, nakonec jsem se ale jednoho dne rozhodla připomenout mu, že máme oba rodinu.“

Šokoval mě tím, co mi řekl. Ještě víc tím, co navrhl

Když Lada svému kamarádovi oznámila, že je šťastně vdaná, a že i on by si měl hledět své rodiny, rozhodl se přiznat všechno, co do té doby tajil. „Řekl mi, že má můj manžel poměr s jeho ženou. Několikrát je prý nachytal, ale jim nedošlo, že zná pravdu.“

Když Martin zjistil, jak se věci mají, rozhodl se pro pomstu. „Oznámil mi, že můj muž ani jeho žena nemají tušení, že o poměru ví. Navrhl mi, abych se s ním vyspala, abychom se jim pomstili. Už dlouho se mu prý líbím a teď má šanci si se mnou něco začít.“

Lada říká, že se nikdy necítila tak poníženě a naštvaně zároveň. Martina ihned vyhodila z bytu a ještě ten večer provedla stejný proces se svým mužem. „Omlouval se mi a tvrdil, že se to nebude opakovat. Já už mu ale nevěřím.“

Jak příběh pokračuje na Martinově straně, Lada neví. Od toho dne se s ním nebavila. „Můj muž udělal strašnou věc, a proto se s ním rozvádím. Ale to, co mi provedl Martin, bylo opravdu neskutečné. Nemůžu uvěřit, že jsem s někým takovým měla tolik let společnou řeč,“ končí příběh.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články