Patricie (37): Na prvním rande jsem se ho pokusila políbit. On mi za to sprostě vynadal

od Adéla Vocetková
Zdroj: Shutterstock

Nečekaně skončilo rande Patricie a Roberta. Večer se přitom vyvíjel tak slibně a Patricie se těšila, že po dlouhé době opět usne v náručí muže. Po třech letech samoty už blízkost někoho druhého nutně potřebovala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Ať už si však mladá žena první rande s charismatickým Robertem představovala jakkoli, dopadlo úplně jinak, než by ji vůbec kdy napadlo.

Tři roky jsem byla sama. Tohle byla moje šance

Poslední vztah Patricie ukončila před třemi lety a od té doby žádného muže neměla. Nejenže byla z bývalého vztahu emočně vyčerpaná, ale poslední roky se soustředila zejména na kariéru.

„Zpočátku jsem byla ráda sama,“ netají se. „Užívala jsem si svobodu, nemusela jsem na nikoho brát ohled nebo se někomu zpovídat. Byla to příjemná změna,“ dodává.

Po třech letech však Patricii došlo, že už jí blízkost někoho druhého začíná chybět. Rozhodla se, že to s muži opět zkusí, a Robert měl být její šance.

Byla jsem to já, kdo udělal první krok

„Roberta jsem potkávala v práci,“ vysvětluje Patricie. „Vždycky jsme kolem sebe jen tak prošli, usmáli se na sebe, občas mezi námi proběhl lehký flirt,“ pokračuje.

Patricie v e-mailu, který nám poslala, přiznala, že to byla ona, kdo udělal první krok. Robertovi navrhla, jestli by s ní nezašel na večeři.

„Ještě nikdy předtím jsem nikoho na rande nezvala, bylo to trochu úsměvné,“ popisuje. „Robert souhlasil a já se těšila. Dávala jsem tomu velké naděje, Robert se mi moc líbil,“ netají se.

Na prvním rande mi řekl, že jsem odporná. Neudělala jsem nic špatného

Došlo na první rande. Robert vzal Patricii na večeři do pěkné restaurace a večer se vyvíjel velmi slibně. Po večeři se šla dvojice projít a Patricie doufala, že skončí u ní doma.

„Byla jsem tři roky sama, cítila jsem, že už potřebuju chlapa,“ přiznává Patricie naprosto otevřeně. „Vážně jsem si myslela, že to vnímáme podobně, a doufala, že s Robertem strávím noc,“ pokračuje.

Patricie udělala další krok a pokusila se Roberta políbit, čímž mu chtěla dát najevo, že by to mezi nimi ráda posunula o kousek dál. Dočkala se však naprosto nečekané reakce – Robert jí vynadal, že je odporná!

Ponížil mě jen kvůli jedné puse!

„Chtěla jsem Roberta políbit, ale on se znechuceně odtáhl a odstrčil mě od sebe,“ popisuje Patricie trapný okamžik. „Potom mi vynadal, že jsem odporná a že odchází. Jen kvůli jedné puse, na nic víc ani nedošlo,“ zlobí se.

Patricie se přiznala, že to vůbec nechápala, ale že se kvůli Robertovi cítila poníženě a trapně. Domů se vrátila sama a tam své ponížení oplakala.

„Od té doby se mi v práci snaží vyhýbat, nemluvili jsme spolu,“ vysvětluje Patricie. „Do teď nechápu, proč mu tolik vadilo, že jsem ho chtěla políbit. Kdykoli si na ten okamžik vzpomenu, cítím se trapně, ačkoli jsem nic špatného neudělala,“ ukončuje Patricie svůj e-mail.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články