Nora (35): Dovolená ve čtyřech nebyl dobrý nápad. Všechno se změnilo. Vyměnili jsem si partnery

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
zena 9
zena 9

Když manžel přišel s nápadem, že bychom místo dovolené ve dvou, která pro nás byla jakýmsi každoročním zvykem, mohli do exotického ráje vyrazit společně s našimi přáteli, ani trochu jsem nebyla proti. Marka s Petrou jsme znali už léta, byli to naši nejlepší přátelé a často jsme trávili čas společně. Proto jsem se těšila, že si dovolenou ve čtyřech jistě báječně užijeme.

Mělo to být úžasných deset dní v ráji

Jako cílovou destinaci jsme vybrali Kanárské ostrovy. Marek s Petrou už tam byli, my s manželem ještě ne, proto jsme nechali výběr hotelu na nich. Věřili jsme, že pro nás vyberou jen to nejlepší. Čekalo nás nádherných 10 dní v ráji, které jsme měli strávit ve čtyřhvězdičkovém hotelu hned u pláže. Inu zkrátka sen, kterého jsem se nemohla dočkat!

Čas jsme trávili odděleně

První dva dny jsme všude chodili spolu – na jídlo, do baru, na pláž, do moře. Byli jsme dobří přátelé, kteří se velmi dobře znali, a společně strávený čas jsme brali jako super příležitost, jak ještě více prohloubit naše vzájemné vztahy.

Třetí den jsem chtěla zůstat na hotelu, spálila jsem si záda a vyjít na sluníčko se mi nezdálo jako dobrý nápad. Manžel s Petrou nadšeně vyrazili k moři a já zůstala na hotelu s Markem, kterému se k vodě taky příliš nechtělo. Navíc mu bylo hloupé, abych zůstala sama. Místo u moře jsme proto trávili čas v hotelové restauraci, kde jsme si povídali a pochutnávali si na místních dobrotách.

Manžela jsem skoro neviděla

Od toho dne jsme stále více času trávili prohození – já byla s Markem a můj manžel zase trávil čas s Petrou. Zpočátku mi nepřipadalo, že by to bylo záměrné, zkrátka jsem měla jiné zájmy než můj manžel, kterému zase přišla do rány Petra, která byla podobně naladěná. Chodili po památkách, zatímco já s Markem lenošila v hotelu, u bazénu nebo na pláži. Manžela jsem tak několik dní skoro neviděla, prakticky jsme se míjeli.

Zdroj: 123RF.COM

Všímala jsem si, že se k sobě mají

Jak jsem již několikrát zmiňovala, Petru a Marka jsme znali už dlouho. Bylo proto normální, že jsme si dávali pusu na přivítanou, že jsme se jako přátelé za vhodné situace objali a podobně. Přesto jsem si začala všímat nenápadných projevů manžela a Petry – někdy ho pohladila po zádech, jindy on ji vzal za ruku. Myslela jsem si, že jsem paranoidní, ale zanedlouho se ukázalo, že si toho všiml i Marek.

Řekl mi o tom jednoho večera, když jsme opět večeřeli sami, protože manžel s Petrou byli na toulkách za památkami. Svěřil se mi, že si toho všiml, a pokračoval tím, že mě políbil. Nečekala jsem to, ale nebránila jsem se tomu. Toho večera jsme se spolu pomilovali.

Z dovolené jsme přivezli mnoho změn

Zdroj: 123RF.COM

Tížilo mě svědomí, proto jsem se ještě té noci manželovi přiznala. Uvědomila jsem si, že mě to k Markovi táhne mnohem více. Dokonce jsem samu sebe překvapila tím, že jsem se do něho za těch pár dní možná i zamilovala. Manžel to nedokázal pochopit, bral to ode mě jako zradu a chtěl si to s Markem vyřídit.

Z dovolené jsme se vrátili odloučení. Marek Petru opustil, chtěl být se mnou a já se nebránila. Všechno se mezi námi změnilo. Někdy si ale říkám, jestli ta společná dovolená vůbec byla dobrý nápad. Nebýt jí, nic by se nestalo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články