Nina (38): Partner se mi svěřil s pěkně rajcovní fantazií. Vyzkoušejte ji také a změní vám to život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zasnena
Zdroj: Shutterstock

Bylo na něm vidět, že se ostýchá mi o tom říct. Povzbudila jsem ho, že mi přece může říct úplně všechno. Žijeme spolu už pět let, tak proč najednou ten stud?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Pochopila jsem to vzápětí. Michal se konečně rozpovídal a už z jeho slov jsem cítila, že i mě taková představa vzrušuje. Proč mi o své rajcovní fantazii neřekl už dávno?

Styděl se přede mnou

Michala znám už sedm let a z toho pět let jsme partneři. Za ty roky už jsme toho prožili docela dost a já měla za to, že už k sobě máme silnou důvěru.

Nemám problém Michalovi cokoli říct nebo se mu svěřit. Přesto jsme nedávno narazili na pro mě docela nečekanou věc: Michal se mi styděl přiznat, co by ho v sexu vzrušilo.

Divila jsem se tomu. Proč se stydí? Pokud jde o náš intimní život, jsme oba dva docela otevření. Tak proč se najednou stydí? Nechápala jsem to.

Jen ta představa mě samotnou docela vzrušila

Povzbudila jsem svého partnera, aby mi řekl, co by si přál zažít. Bylo na něm vidět, že se stydí, ale nakonec se konečně rozpovídal.

Jen ta představa mě samotnou docela rajcovala. Mluvil o tom tak zapáleně, že jsem cítila stále větší chuť to zkusit.

Tvářil se jako malé dítě, kterému dáte do ruky lízátko, když jsem ho vzala za ruku, vedla do ložnice a slíbila, že to teda zkusíme. Byl blahem bez sebe a to ještě k ničemu nedošlo!

Zpočátku to bylo trochu divné…

S Michalem spíme pravidelně a troufnu si tvrdit, že náš sexuální život je docela aktivní. Známe navzájem svá těla a dobře víme, co se tomu druhému líbí.

Michal mi svěřil svoji rajcovní fantazii, o které už nějakou dobu tajně snil. Přál si, aby se mohl dívat, jak se budu sama sebe dotýkat.

Přiznávám, že když jsem před ním ležela nahá, zatímco on se jen díval a já hladila sama sebe, bylo to zpočátku trochu divné. Ale stále více mě to vzrušovalo – o Michalově vzrušení nebylo pochyb. Šlo to dost vidět!

Měl by to zkusit každý

Když se dva lidé milují, je naprosto běžné, že se vzájemně toho druhého dotýkají a dělají si dobře. I já vím, kam sáhnout, abych Michala patřičně vzrušila.

Ale dotýkat se vlastního těla na místech, kde to máte rádi, když vás hladí někdo jiný? To pro mě byla novinka a musím říct, že mě to vzrušilo tak, jak jsem ani nečekala.

Podle mě byste to měli zkusit i vy. Ať už se budete dívat, zatímco se váš partner bude dotýkat sám sebe, nebo nechte vy jeho, ať se dívá, jak se rozmazlujete. Změní vám to sexuální život – stejně jako nám!

Autor: Nikol Kolomazníková


Související články