Nina (31): Nakupování v second handu mi otočilo život naruby. Až zjistíte, co jsem našla, zblednete závistí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena smich
Zdroj: Shutterstock

Nestydím se za to, že oblečení chodím často nakupovat do hrabáku. Divili byste se, co se tam dá najít a kolikrát tam narazím na opravdu špičkové kousky od známých značek za třetinu původní ceny.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Posledně jsem měla opravdu kliku. Domů jsem si totiž odnesla něco, co mi naprosto změnilo život. Až vám povím, co to bylo, budete mi závidět a do sekáče budete chodit taky!

Nestydím se za to, ale…

I když nemám problém přiznat, že navštěvuji second handy a často tam nakupuji, když mi třeba některá z kolegyň v práci pochválí luxusní halenku, neřeknu jí pravdu.

Třeba jako onehdy, kdy kamarádka Lenka valila oči, že jsem si koupila značkovou bundu a obdivovala mě, že jsem za ni dala tolik peněz.

Normálně by totiž stála přes čtyři tisíce korun, ale já ji v hrabáku objevila za dvě stovky. Před ní jsem se ale tvářila, že si zkrátka ráda dělám radost. Zachovali byste se stejně, nebo ne?

Domů si často odnáším poklady

Znám hodně lidí, kteří by nad oblečením ze sekáče ohrnuli nos. Třeba jako moje starší sestra Monika. Kdykoli se zmíním, že jsem tam byla nakupovat, je doslova znechucená.

Já jsem ale spokojená. Už kolikrát se mi poštěstilo, že jsem narazila na krásný kus oblečení v top kvalitě a ještě k tomu luxusní značky.

Domů jsem si několikrát odnesla poklad. Džíny, bundy, halenky, mikiny, a dokonce i boty. Na jeden úlovek ale nezapomenu do konce života.

V kapse jsem našla něco zvláštního

Stalo se to už před dvěma lety. Po práci jsem skočila do svého oblíbeného second handu a domů si po půl hodince hledání odnesla krásné džíny.

Nezkoušela jsem si je. Prostě jsem odhadla, že mi budou. A doma zjistila, že sedí jako ulité. Opět parádní úlovek.

V kapse jsem ale našla něco zvláštního. Byla to pomačkaná vizitka se jménem a číslem nějakého muže. Původně jsem ji chtěla hodit do koše, ale pak mě napadl skoro až pubertální nápad. Zkusila jsem na to číslo zavolat!

Sympaťák nejen podle hlasu

Byla to pořádná bláznivina, které jsem litovala hned poté, co se ozvalo první tůtání v telefonu. Na druhé straně se vzápětí ozval velmi příjemný mužský hlas.

Rychle jsem ze sebe vyblekotala, kde jsem k jeho číslu přišla a cítila se trapně. Hodně mě zaskočilo, když mě ten neznámý muž pozval na kafe. A o to více překvapená jsem byla, když na domluvenou schůzku opravdu dorazil!

Chcete prozradit, jak tahle šílená věc celá dopadla? Dali jsme to dohromady! Milan byl totiž sympaťák nejen podle hlasu, ale i v reálu to byl moc příjemný a především pohledný chlap. Zní to jako pohádka, viďte? Ale na světě se kolikrát dějí ještě bláznivější věci!

Autor: Natálie Kabourková


Související články