Nikola (44): Manžel vzal na rodinnou dovolenou i kolegu z práce, po dvou dnech jsem pochopila proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
sbalit kufr
sbalit kufr

Filip nikdy nebyl chlap, co by řekl něco na rovinu. Kdykoli se něco dělo, tahala jsem to z něho jako z chlupaté deky. Společné akce jsem zařizovala já, dokonce ani svatbu by nedokázal naplánovat, kdybych mu tenkrát neřekla, že si ho chci vzít. Proto mě velmi překvapilo, když mi oznámil, že letošní dovolenou vymyslí on za podmínky, že s námi k moři pojede i jeho kamarád z práce.

Jelikož jsem Marka znala už z předchozích návštěv u nás doma a připadal mi jako milý chlapík, nic jsem nenamítala. Děti nemáme, a proto jsem si říkala, že alespoň bude ve více lidech nějaká zábava.

Hned první večer lítaly facky. Později jsem zaslechla, jak se Marek s Filipem hádají

Zdroj: Viacheslav Iakobchuk/123RF.COM

Dorazili jsme k hotelu v poledne. Celý zbytek dne jsme trávili u bazénu a až večer jsme se dali do vybalování. Marek se choval mile, skoro bych až řekla flirtoval, ale nebrala jsem to vážně. Věděla jsem, že je sám asi právě proto, jaké řeči na většinu žen vede. Když jsem ale manžela poslala do auta pro kufry, Marek se ke mně přitočil a pokusil se mi dát pusu. Reflex zafungoval a Markovi přilétla facka přes celou tvář. Chtěla jsem na něho křičet, ale můj muž vstoupil do dveří a ptal se, co se děje.

Řekla jsem mu pravdu. Odpověděl, že to vyřešíme později a šel pro další kufry. Marek šel s ním. Nejspíš jim nedošlo, že je z balkonu uslyším. Z rozhovoru mezi nimi vyšlo najevo, že se Markovi líbím a Filip se bál říct mi, že mě chce opustit. Když jsem se jich zeptala, co je na tom pravdy, museli přiznat celý příběh.

Zdroj: 123RF.COM

Filip nakonec přiznal, že mu šlo o to, aby mě Marek sbalil. Myslel si, že potom snadněji snesu rozvod. Nechápala jsem, co ho to napadlo, každopádně jeho hloupý nápad jsem ocenila okamžitým souhlasem s tím, že naše manželství by mělo skončit.

Z dovolené jsem odjela dřív. Ani s jedním z nich už nechci mít nic společného

Filipovi jsem poslala rozvodové papíry a už s ním nepromluvila. Marek se mě pokoušel několikrát kontaktovat. Psal mi, že ho to mrzí a že by rád zašel na skleničku, kde bychom si to vyjasnili. Já se s ním ale bavit nechci. Po pár týdnech mého ignorování snahu vzdal. Nevím, jestli je můj exmanžel vážně takový blázen, nebo je to tím, že muži zkrátka uvažují jinak, každopádně toto byl podle mého ten nejhorší způsob, jak mi dát najevo, že mě už nemiluje.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články