Nikola (32): Vyhledávám bohaté muže, jsem kvůli tomu potvora?

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zlatokopka
zlatokopka

Když jsem se začala kolem svého dospívání zajímat o muže, okamžitě mi padl zrak na ty starší. Nyní hledám stabilitu, zkušenosti, zajištění i nekomplikovanost. Vím, co si říkáte: zlatokopka. Možná máte pravdu, ale já ty muže nevyužívám o nic více než oni využívají mě.

Proč takové vztahy vyhledávám?

První je potřeba říci, že jsem nikdy nenarušila a nezničila žádné manželství. Na tom si opravdu zakládám a nenechávám si platit za milostné chvíle, jak si mnozí myslí. Většinou tyto muže potkáte skrze seznamku pro bohaté. Je to snadné, potřebuji někoho, kdo se o mě postará a na oplátku já plním jejich tajná přání. Je to vztah jako každý jiný, jen se musíte dívat z jiného úhlu pohledu.

Těžké dětství, ničeho ale nelituji

Zdroj: 123RF.COM

Moji rodiče nikdy neměli moc peněz a začali kvůli tomu pít. Nakonec mě odložili do dětského domova a nikdy se pro mě už nevrátili. Zůstala jsem sama a zařekla se, že nechci dopadnout a žít jako oni. Ve svých osmnácti letech jsem odešla a zkusila se postavit na vlastní nohy. Tvrdě jsem dřela na brigádách, abych se měla dobře.

Jaká doopravdy jsem?

Říkáte si, že nemám asi ani mozek v hlavě nebo srdce na správném místě. Chyba lávky – mám titul z ekonomie a umím mluvit plynně dvěma cizími jazyky. Měla jsem i zajímavé pracovní pozice, ale nikdy nedosáhnu platu jako muži. V minulosti jsem měla pár vztahů a cítit tu opravdovou zamilovanost mi chybí. Ale jak to dopadlo? Jeden můj přítel mě chtěl zadlužit svými problémy a ten druhý skrýval jinou milenku. Na celoživotní lásku už zrovna nevěřím. Tak proč nevyužít příležitosti?

Proč bohatí a úspěšní muži chtějí mladé ženy?

Je to služba za službu. Netlačíte na pilu a když se vám zadaří, najdete skvělého partnera na pár let. Hledají krásu a inteligence v jednom. Potřebují, aby je někdo patřičně prezentoval a choval k nim zároveň obdiv. Nesmíte si stěžovat nebo o sebe přestat pečovat. Bohatí muži nestojí o ženy, které mají pár kil navíc a jsou unavené z práce nebo z dětí. Úspěšní muži hledají žhavé a aktivní ženy. Ty, které jim naplní veškeré jejich skryté touhy a představy.

A co láska?

Ta tam občas je a někdy ani náhodou. Beru to jako výměnný obchod, jindy zase jako důvod k pobavení. Bohatí mají peníze, ale nemají čas. Proto je soužití s nimi poměrně snadné. Na druhou stranu si můžu vybírat a nekývnu tak na „vztah“ každému. Tady se na svatbu a ani na lásku do konce života nehraje. Jsou jasně daná pravidla, ale i tak to může být pořádná zábava.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články