Natálie (39): Manžel mi oznámil, že ho už nepřitahuji

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nepritahujimuze
nepritahujimuze

S manželem jsme spolu dvacet let a máme tři úžasné děti. Vše nám skvěle fungovalo, ale pár posledních měsíců se mi stranil. Když jsem se zeptala, co se děje, odpověděl mi, že ho už nepřitahuji!

Bude mi čtyřicet, ale stále o sebe pečuji

Zdroj: 123RF.COM

Měla jsem s mým manželem poměrně hezký vztah, než jsem zaslechla jeho nepříjemnou a bolestivou odpověď. Nemůžu pochopit, že to na mě bez servítek vychrlil. Samozřejmě, že nevypadám stejně, jako když mi bylo dvacet. Porodila jsem mu tři krásné a zdravé děti, a to se na mně podepsalo. Neustále ale o sebe pečuji, pravidelně jezdím na kole a chodím na procházky.

Někdy je mlčeti zlato

Manželova kousavá věta mi hučí v hlavě a nemůže se zbavit pocitu, že už pro něj nejsem dost přitažlivá. Mám malou nadváhu, ale nic, co by nespravily kalhoty do pasu. Přeci jen jsem máma a je to na mně znát. Právě můj muž je ten, kdo má břicho větší a nic se sebou nedělá. Neustále vysedává u počítače a sportovat by ho nikdy nenapadlo. Do našeho hezkého vztahu tato neuvážená věta vrazila kůl a já se té myšlenky nemůžu zbavit.

Chceš změny? Pak to platí pro oba

Kde bych měla najít ještě čas, abych lítala ve fitku? Nejsem jen matka, ale taky pracující žena a hospodyně. Můj manžel mi s ničím nepomůže, a ještě má připomínky k mojí postavě. Snažil se to o několik dní později zamluvit, ale na takovou věc se jen těžko zapomíná. Každá žena se chce cítit žádaná a hýčkaná. Úplně mi tím zničil sebevědomí a vnímání mého ženství. Zkoušela jsem různé diety, ale proč se mám snažit jen já? Na tohle musí být dva.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články