Natálie (38): Zdají se mi sny o našem sousedovi. Myslím, že je to znamení

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
31671741 s
31671741 s

Romana jsem si vzala z vypočítavosti. Mám ho sice ráda, ale kdybych nebyla ve špatné finanční situaci s dcerou na krku, asi bych nikdy na vztah nepřistoupila. On se o nás postaral, malé Nikolce dal otcovskou lásku. Když mě po roce požádal o ruku, souhlasila jsem, abych si zajistila spokojený život.

Po jeho boku jsem se opět zapojila do pracovního procesu. Vydělávám však minimum. Dům, ve kterém bydlíme, je Romanův. Auto je jeho. Veškeré větší finanční výdaje platí on. Vlastně se s ním celé dva roky manželství vezu v luxusu, jenže za cenu toho, že jsem s někým, koho nemiluji.

Začaly se mi zdát podivné sny o jiném muži

Je to asi měsíc. Sny se sice každý den mění, ale jsou stále o jednom a tom samém člověku. A tím je náš soused David. Je rozvedený, žije sám. Často se s ním na zahradě zapovídám. Je to sympaťák, kterého by ale nikdy nenapadlo rozvracet rodinu. Ani já jeho původně nevnímala jinak než jako souseda. Jenomže teď po těch snech mám pocit, že mě k němu něco táhne.

Jsou to sny romantické i erotické. O některých jsem mu vyprávěla, jiné jsem si ponechala pro sebe. Kdykoli mu ale naznačím, že jsme spolu ve snu dělali něco, co bychom neměli, on se usmívá, jako by dával najevo, že by si dal říct.

Zdroj: 123RF.COM

Roman ví, že jsem s ním pro peníze

Roman mi dává všechno, aby si mě udržel. Ale přesto podle mého ví, že jsem s ním jen z vypočítavosti, ne z lásky. Myslím, že čeká, kdy ho opustím. A já přemýšlím, že ty sny o Davidovi jsou možná znamením. Neměla bych se konečně pokusit žít s někým, ke komu mě to táhne? Přestat konečně využívat člověka, který si to nezaslouží? Bojím se ale, že Roman zareaguje špatně, pokud se o mých myšlenkách dozví.

Nechci opět zůstat s dítětem sama a bez peněz. Moje srdce sice říká, že bych měla dát šanci někomu dalšímu, koho budu mít skutečně ráda, přesto nechci Romanovi ublížit po tom všem, co pro mě udělal. Navíc mozek říká, že mi s ním nic nechybí. A já se vždy řídila spíše mozkem než srdcem.

Proto si prozatím nechávám jenom ty erotické sny a rozhovory se sousedem jako náhradu plnohodnotného vztahu. Pravděpodobně budu i nadále ignorovat veškerá znamení a zůstanu tam, kde mi po materiální stránce nic nechybí.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články