Natálie (29): Zamiloval se do mě můj nejlepší kamarád

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena v soku
zena v soku

Přátelství a láska se pohybují na hodně úzké hranici. Říká se, že z přátelství může být láska, ale z lásky už nikdy přátelství nevzejde. Právě z toho důvodu jsem odmítala svého kamaráda, který byl do mě bezhlavě zamilovaný. Nechci zničit to, co máme!

Narozeninová oslava

Denise jsem poznala skrze svého bývalého přítele. Seznámili jsme se na oslavě jeho narozenin a okamžitě si padli do oka. Od toho dne jsme se stali přáteli a trávili spolu spoustu času. Z mé strany to bylo vždy jen přátelského rázu. I když jsme oba souhlasili, že mezi námi nikdy nic nebude, i přesto se stalo a já to už nikdy nevrátím zpět.

Byli jsme skvělá dvojka

Zdroj: 123RF.COM

Byli jsme přáteli asi šest let a nikdy jsme na sebe ani nesáhli. Netušila jsem, že je do mě Denis tajně zamilovaný, ale jednoho dne to vyšlo najevo. Měla jsem po dalším rozchodu a šla to zapít do baru. Scházeli jsme se vždycky se stejnou partou lidí a každý z nich mi byl vždy skvělou podporou. Ale nebýt Denise, tak se nikdy z tak hrozných rozchodů nevyhrabu. Byl to opravdový kamarád a já si nemohla přát lepšího parťáka.

Minulost nezměním

Stalo se to jednu noc, kdy jsem úplně opilá u něj chtěla přespat. Nebylo to nic neobvyklého, jezdili jsme spolu i na výlety a spali v jednom stanu. Tentokrát jsem cítila, že je něco jinak. Denis na takovou chvíli očividně čekal a začal mě líbat. Já se ho snažila zastavit, ale on se choval, jako smyslů zbavený. Chtěl mě svlékat, ale to jsem na něj už zařvala. Vzala jsem si věci a rychle odešla. Nebavili jsme se několik dní, vlastně i týdnů, to se nám za posledních šest let nikdy nestalo.

Milovala jsem ho jinak, než chtěl

Jednou pozdě večer zazvonil u mých dveří a řekl mi, že mě miluje a nemůžeme být přátelé. Málem mi to zlomilo srdce, milovala jsem ho taky, ale jinak, než by si přál. Pokračoval a ukončil to tím, že ho musím nechat jít nebo se z toho nedostane. Nikdy jsem mu nechtěla ublížit. Myslela jsem, že to cítí a vnímá stejně jako já. Musel to tolik let v sobě dusit a já tím přišla o nejlepšího kamaráda.

Navždy sbohem, příteli

Jsou to už dva roky a já o něm neslyšela jediné slovo. Přestěhoval se do jiného města a já se proklínám za tu opileckou noc. Ztratit Denise, bylo jako ztratit část sebe. Říká se, že přátelství mezi ženou a mužem neexistuje, ale já tomu opravdu věřila. Denis mě znal ze všech nejlépe. Byl to opravdový přítel. Jen doufám, že je šťastný a že se tomu jednou společně zasmějeme.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články