brandingFullPage

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Musel si dát panáka, když to zjistil. Muž z Vysočiny se stal díky náhodě loterijním milionářem

od Šárka Blahoňovská
Zdroj: 123RF.COM

Život měnící tiket si hned po nákupu pečlivě schoval, a když zjistil, že mu už brzy přitečou na účet miliony, musel si dát panáka. Tak muž z Vysočiny popsal první chvíle poté, co zjistil, že vyhrál rovných 5 608 460 korun.

Muž ve středním věku, který má bydliště na Vysočině, hraje loterie zhruba dvakrát do měsíce.

„Poprvé jsem si vsadil asi před čtvrt stoletím, a i když vyhrávám, na tu opravdu velkou sumu jsem si musel počkat až do roku 2020,“ usmíval se výherce v budově Sazky, kam si přišel dohodnout detaily převzetí výhry.

Klíč k úspěchu? Náhodný tip

Pro sázenku na nedělní slosování Sportky zamířil přímo na pobočku loterní společnosti. A protože trochu pospíchal, poprosil prodavačku o náhodný tip.

Nakonec si odnesl plný tiket včetně Šance. A protože ho při placení přepadla obava, že by sázenku mohl ztratit, pečlivě si ji ukryl do své peněženky, kterou nosí stále u sebe.

To, že se vylosovaná čísla shodují s těmi, které má na svém tiketu, zjistil díky naskenování sázenky do mobilní aplikace Sazky.

Poté, co se výherce z milionového štěstí trochu vzpamatoval, oznámil radostnou zprávu své partnerce. A bude to právě ona, která si s ním užije nový milionářský život.

Nový dům a auto k tomu

„Jako první bychom se chtěli přestěhovat do vlastního bydlení. Už dlouho sníme o hezkém domečku se zahradou a teď se nám díky Sportce naše přání konečně vyplní,“ prozradil nejbližší plány loterní milionář.

A dodal, že už brzy budou také usedat do fungl nového auta.

Muž nám dále prozradil, jaké jsou jeho pocity nějakou dobu poté, co už ví, že je majitelem milionů: „Díky tomu, že se zlepšilo naše finanční zabezpečení, cítím obrovskou úlevu,“ zamýšlí se obyvatel Vysočiny.

„Rozbitý domácí spotřebič nebo opravy auta mě dřív celkem stresovaly, vždycky jsem se bál, že se něco rozbije a my nebudeme mít na účtě dost peněz, abychom vše uvedli do původního stavu,“ říká.

„Díky Sportce už teď ale můžu být úplně v klidu,“ dodává Čech, který je se štěstěnou evidentně za dobře.

Rozloučil se a zamířil za partnerkou

Výherce nám na závěr prozradil, že ani poté, co trefil miliony, rozhodně sázet nepřestane. Pak se rozloučil a zamířil slavit se svojí partnerkou.

Fotografie jsou pouze ilustrační a nezachycují skutečného výherce.
Autor: redakce

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články