Monika (40): Kamarádky mi závidí ukázkového manžela. Nikdo netuší, že s ním jsem jen kvůli penězům

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 44 1
zena 44 1

Ne každá žena měla to štěstí, aby potkala svého prince na bílém koni. Monice se ale v lásce dařilo, vdala se totiž za muže, který ji nosil na rukou. Udělal by pro ni cokoli. Kdyby o to požádala, snesl by jí modré z nebe. Nebylo se tak čemu divit, že jí kamarádky začaly manžela závidět a prohlašovaly o něm, že je to naprosto dokonalá partie. Žádná z nich ale nevěděla o pravém důvodu, pro který si ho paní Monika vzala.

Každý si myslel, že je to láska jako trám

„Když jsem si Lukáše brala, všichni okolo mě si mysleli, že si ho beru z lásky. Na první pohled tak náš vztah asi skutečně vypadal, protože jsem nejednou slýchávala, že je na nás radost pohledět,“ vypráví Monika. „Kdybych někomu už tenkrát odhalila svůj pravý důvod, pro který jsem se svatbou souhlasila, ztratili by o mně veškeré dobré mínění.“

Vztah paní Moniky a jejího přítele vypadal naprosto ukázkově. Jejich okolí o nich často prohlašovalo, že vypadají zamilovaně. Lukáš Moniku určitě miloval, ona si ale svými city až tak jistá nebyla.

Zdroj: 123RF.COM

Více než Lukáše jsem milovala jeho peníze

Paní Monika ve svém vypravování netají, že byl Lukáš finančně slušně zabezpečený. Po svém otci zdědil firmu, která mu vydělávala pěkné peníze. Právě peníze byly pro Moniku tím největším lákadlem.

„Nerada bych sama sebe označila za zlatokopku,“ říká paní Monika, vzápětí ale dodává, že si s Lukášem začala skutečně jen kvůli jeho penězům. „Vyrůstala jsem v chudých poměrech, rodiče rozhodně neměli peněz na rozdávání a Lukášovo bohatství pro mě bylo něčím naprosto novým a neskutečně přitažlivým,“ vysvětluje, jak to vlastně celé bylo.

Zdroj: 123RF.COM

Kamarádky mi manžela závidí

„V očích mých kamarádek je Lukáš naprosto ukázkový manžel. Splnil by mi, co by mi na očích viděl. Nejednou jsem si ze strany kamarádek vyslechla, jaké neskutečné štěstí jsem měla, že jsem si ho vzala. Ani jedna z nich ale netuší, jaký jsem ve skutečnosti měla důvod.“

Paní Monika se přiznává, že jí Lukáš samozřejmě není lhostejný. Když se jí ale zeptáme, zda svého manžela opravdu miluje, zaváhá. Po chvilce mlčení odpoví, že ho má ráda, ale není si jistá tím, že by ho skutečně milovala.

Užívám si život v luxusu a nepřemýšlím nad následky

Příběh paní Moniky dále pokračuje slovy, že si užívá život na vysoké noze plnými doušky. Sama na sebe také prozradí, že vůbec nepřemýšlí nad následky, které by její počínání mohlo mít.

„Moc dobře si uvědomuji, že se ke svému manželovi ani trochu nechovám fér. Na druhou stranu si ale po tolika letech neumím představit, že bych svůj život měla změnit,“ říká paní Monika. „Lukáš mě zahrnuje přepychem, který si užívám na maximum. Kdyby znal pravdu, ve vteřině by mě vyhodil a já bych zase musela živořit, jako tomu bývalo, když jsem byla dítě. A to v žádném případě nemohu dopustit, ani za cenu té velké lži,“ ukončuje svůj příběh paní Monika.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články