Monika (25): Hledala jsem svého tajného ctitele, do práce mi každý den přišel zamilovaný vzkaz

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena usmev vzkazy
zena usmev vzkazy

Jak byste se zachovali, když byste dostali zamilovaný vzkaz od neznámého ctitele? Většina žen by odpověděla, že pokud by ten vzkaz byl jen jeden, pravděpodobně by to nechaly být a nepídily by se po tom, kdo jej vlastně poslal. I slečna Monika, jejíž příběh si dnes můžete přečíst, chtěla milostný vzkaz hodit za hlavu. Když ale přišel druhý a za ním následoval třetí, začala se zajímat, kdo jí zamilovaná psaníčka vlastně posílá.

Nejdříve jsem to vůbec nechtěla řešit

Snad každou ženu by potěšilo, pokud by dostala milý vzkaz, ve kterém by jí dotyčný lichotil. Ani Monika se netají tím, že jí vzkaz udělal radost, ačkoli něco podobného vůbec nečekala. První psaníčko jí dorazilo do práce v den, kdy se zrovna cítila pod psa. Možná i proto milá slova uvítala.

„Nebudu lhát. Když jsem od kurýra dostala ten lísteček, velmi mě to potěšilo,“ začíná vyprávět Monika. „Toho dne si mě nadřízená pozvala na kobereček a zchladila si na mně žáhu. Sice jsem v tom byla nevinně, ale ona očividně potřebovala někoho, na kom si vybije vztek. Proto mě lichotivá slova nacházející se v tom vzkazu tolik potěšila,“ usmívá se při vzpomínce na první vzkaz, o kterém si zpočátku myslela, že bude zároveň posledním.

Zdroj: 123RF.COM

Když jsem dostala druhý vzkaz, zaskočilo mě to

„Lístek od neznámého ctitele mě sice potěšil, ale pustila jsem to z hlavy. Myslela jsem si, že to byla výjimka, a dokonce mě napadlo, jestli to třeba nebyl jen omyl,“ uvažuje Monika nahlas. „Pak ale dorazil druhý vzkaz, který mě zaskočil. A v hlavě se mi zrodila otázka, kdo za těmi psaníčky vlastně stojí.“

Monika chtěla poznat dotyčného muže, který jí skrze vzkazy lichotil a psal milá slova. Nic si od toho neslibovala, ale chtěla dotyčnému alespoň poděkovat, že jí už podruhé zlepšil den.

Vzkazy chodily stále častěji a já chtěla vědět, kdo je posílá

Po druhém vzkazu přišel třetí, čtvrtý, pátý. Monice začaly milé vzkazy do práce chodit pravidelně. Stále více proto chtěla vědět, kdo je posílá. Chtěla spatřit muže, který jí prostřednictvím písmenek poslední týdny vyznával lásku.

„Nutně jsem chtěla vědět, kdo za těmi vzkazy stojí. Ptala jsem se kurýra, který u nás ve firmě roznášel poštu, ale o nikom nevěděl. Začínala jsem být zoufalá. Vzkazy mi sice lichotily, ale já potřebovala znát jméno člověka, který je psal,“ pokračuje Monika.

Konečně jsem zjistila, kdo je mým tajným ctitelem

„Přestala jsem si vzkazy počítat, bylo jich za poslední týdny opravdu hodně. Přemýšlela jsem nad nimi ve dne, v noci. Tížilo mě vědomí, že mě někdo očividně miluje a já nevím, kdo to je,“ svěřuje se nám Monika. „A pak jsem na to konečně přišla.

Ony vzkazy mi celou tu dobu posílal kolega, se kterým jsme se několikrát letmo bavili. Byl stydlivý a ostýchavý. Bál se mě oslovit přímo, proto ty vzkazy,“ usmívá se. „Když jsem konečně věděla, kdo je mým tajným ctitelem, mohla jsem mu oplatit všechna ta milá slova. Ten kolega, který se mimochodem jmenuje Michal, mi totiž nebyl ani trochu lhostejný,“ uzavírá Monika. Tím její příběh se šťastným závěrem končí.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články