Miroslava (48): Nahradil mě za mladší. Ta jej záhy opustila, když zjistila, že dům je psaný na mě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena majetek
zena majetek

Karma někdy opravdu funguje a já jsem za to vděčná. To, co provedl můj muž mně, se totiž neodpouští. A zákon spravedlnosti naštěstí zafungoval a potrestal ho přesně tak, jak si zasloužil. Možná je to sobecké, ale není mi ani trochu líto, že nakonec zůstal sám a nemilovaný.

Žili jsme spolu dlouhých sedmnáct let. Máme syna, kterému je patnáct. Ten má díky bohu už natolik inteligence, že mu není třeba nijak složitě dokazovat, kdo v našem manželství zapříčinil rozpad. Můj muž mi totiž před dvěma lety oznámil, že si našel někoho jiného a chce se se mnou nechat rozvést.

Vyměnil mě za třicetiletou ženu toužící po bohatství

Zdroj: 123RF.COM

Nejdřív jsem netušila, jak reagovat. Nakonec jsem se ale rozhodla, že bude nejlepší sednout si a všechno si vyříkat v klidu. A přizvala jsem k rozhovoru i syna. Manžel nesouhlasil, ale Alexandr chtěl slyšet všechno a tak jsme se nakonec dozvěděli, že se můj manžel stýká už pár let s paní Monikou, které je třicet, a že se nakonec rozhodl být s ní. Údajně zvážil všechna pro a proti, ale srdce mu zavelelo jejím směrem.

Alex beze slova odešel do svého pokoje. Já dostala vynadáno za to, že jsem ho proti mému manželovi poštvala. Což samozřejmě nebyla pravda, jenom jsem chtěla, aby náš syn slyšel pravdu o tom, kdo se s kým rozvádí.

Ukázalo se, že Monice šlo o peníze

Zdroj: 123RF.COM

Manžel se v rozvodovém řízení plně zřekl syna, který ho o to požádal. Zůstalo mu auto a část majetku, na dům nikdy právo neměl, protože ten je psaný celý na mě. Ještě než náš rozvod skončil, ukázalo se, že Monika mého muže najednou opustila.

Všichni jsme si spočítali, že je to kvůli penězům. Syn se vlastnímu otci vysmál do očí, jak hloupě naletěl. Já podotkla, že spravedlnost zafungovala. Můj bývalý manžel se začal doprošovat, abychom ho vzali zpátky a rozvod zrušili.

Myslela jsem, že se zbláznil. Opustil nás kvůli nějaké mladé vypočítavé ženě a myslel si, že mu to odpustíme? Rozvod jsme dotáhli do konce. On teď nemá nic než smutek v obličeji a já jsem se synem šťastná. Ačkoli jeho zrada bolí, jsem ráda, že to dopadlo tímto způsobem. Nebýt Moniky, nikdy bych se nedozvěděla, s jakým pokrytcem to ve skutečnosti žiji.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články