Mirka: Zamilovala jsem se do svého nevlastního bratra

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zamilvatsedobratra
zamilvatsedobratra

Lásku si člověk nevybírá, ta si vás najde sama. Přijde i v ten nejméně vhodný okamžik a vy se tomu nemůžete ubránit. Moje mamka se podruhé vdala a její nový manžel s sebou přivedl syna Jakuba. Tajně ho miluji, ale on o tom neví!

Bylo mi patnáct let, když se naši rozvedli a s mámou jsme se odstěhovaly do jiného města. Tátu vídám jen párkrát do roka. Říká, že ona může za rozpad jejich manželství. Nechápala jsem, co tím myslí, ale za pár dní mi mamka představila nového přítele. Byla jsem ráda, že se z toho tak rychle dostala. Za pár měsíců se vzali. Nepřistěhoval se jen on, ale i jeho syn Jakub, kterému bylo skoro dvacet dva let. Byl to tak krásný kluk! Oblečený jako nějaký herec a živil se fotografováním a natáčením reklam. Byla jsem z něj okamžitě hotová a když se usmál, podlamovala se mi kolena. Tvořili jsme perfektní rodinu, mamka měla Jakuba moc ráda a manželství jim klapalo.

Zdroj: 123RF.COM

Já právě nastupovala do druhého ročníku střední školy a neustále myslela na Jakuba! Vypadalo to, že on o mě zájem moc nejeví. Přece jen jsem byla mladší a on fotil samé modelky. Svěřila jsem se se svým trápením mamce a ta se mohla zbláznit. Řekla mi, že na něj musím zapomenout, vždyť je teď součástí naší rodiny. I když jsem se snažila, tak to nešlo! Jednou k večeru šla mamka s nevlastním otcem do kina a my jsme zůstali doma. Dívali jsme se na film a já schválně vybrala eroticky laděný. Jakub se smál, jestli na to nejsem moc mladá.

Film skončil a já se k ničemu neodhodlala. Jakub si celou dobu jen psal na mobilu a film ani nevnímal. Schválně jsem si oholila nohy a navlnila vlasy, ale on si nevšiml. Začala jsem se ho vyptávat, jestli náhodou s někým nechodí, on řekl, že ne. Měla jsem volné pole, teď nebo nikdy! Sebrala jsem všechnu odvahu a sedla si mu na klín. On vyděšeně vyjekl, co dělám a já ho začala líbat. Prve se dost bránil, ale pak mi to oplácel. Sahal mi na prsa a já přemýšlela o společné noci. Vášnivě jsme se několik minut líbali a v tom přišli rodiče! Nic jsem neslyšela, jen mi přestalo bít srdce ve chvíli, kdy moje mamka začala pištět.

Jakub se toho ujal a uklidňoval ji, že se nic nestalo! Mamka začala brečet a spolu s jejím manželem si sedli vedle nás. Dozvěděli jsme se, že je Jakub můj nevlastní bratr! Mamka měla jinou rodinu, než poznala mého otce. Táta to zjistil a chtěl rozvod. Rozešli se prý před lety a mamka opustila svého syna, protože na něj nebyla připravená. Nicméně zůstala v kontaktu s jeho otcem a ten můj to zjistil. Omlouvala se Jakubovi, že ho opustila. Všichni plakali a objímali se. Já byla v šoku! Moje tajná láska byl můj nevlastní bratr.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články