Miluše (33): Dvojí rána pod pás. Na naše rande poslal své dvojče, nic jsem nepoznala

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
dvojcata
dvojcata

Začala jsem se scházet s moc milým mužem. Patrik byl o tři roky starší než já, potkali jsme se v práci, kam k nám nově nastoupil. Hned jsme si padli do oka a po týdnu mě pozval na první rande. Ačkoli mě nesmírně přitahoval a už dávno nejsme děti, zařekla jsem se, že jestli se to má mezi námi posunout někam dál, tak nejdříve až na třetím rande.

Třetí rande jsem vymyslela vcelku rafinovaně. Pozvala jsem ho k sobě domů a nalákala ho na proslulé lasagne. Ty totiž umím na výbornou, každý se po nich olizuje až za ušima. Měla jsem jasný plán: nejdříve večeře, pár skleniček dobrého vína, sladký dezert a pak ať se to vyvine tak, jak se to vyvíjet má. Patrik dorazil a vše šlo přesně podle plánu…

Byl trochu zdrženlivější

Po večeři jsem Patrika usadila v obýváku na gauč, abychom to k sobě měli přeci jen trochu blíž. Myslela jsem si, že vyslyší moje náznaky, jenže s Patrikem to ani nehnulo. Tuhle jsem ho pohladila po rameni, tuhle jsem o něho zavadila nohou, jindy jsem se naklonila tak, aby měl ten nejlepší výhled do mého plného výstřihu. Jenže Patrik stále nic. Zdálo se mi, že se drží zkrátka.

Nevydržela jsem to

Zdroj: 123RF.COM

Po hodině mých docela jasných náznaků a třech skleničkách vína jsem to nevydržela. Vzala jsem Patrikovi sklenici s vínem z ruky, odložila ji na stůl a než stačil mrknout, už jsem mu seděla na klíně a vášnivě ho líbala. Zpočátku i ty polibky dost flákal, až mi hlavou proběhla myšlenka, že jestli je i takový milenec, bude to teda vážně bída. Pak se ale naše polibky začaly prohlubovat, ruce se směle vydaly na průzkum těla toho druhého a za okamžik už jsme se k sobě tulili.

Nejlepší milování mého života

Od vzrušujících doteků a hlubokých polibků to byl jen malý krůček k tomu, oč jsem se celý večer tak pilně snažila. Nádherně jsme se pomilovali v obýváku na gauči a já musím přiznat, že lepší milování jsem nikdy v životě nezažila! Patrik byl tak pozorný, tak něžný, tak jemný a přitom tak mužný, silný a vzrušující. U jednoho čísla neskončilo, nemohla jsem se ho nabažit.

Víš, bratr dneska nemohl přijít…

Po třetím milování jsme oba unaveně oddychovali. Ležela jsem Patrikovi na hrudi a užívala si ten kouzelný okamžik. Pak prolomil ticho a sdělil mi, že není Patrik, ale Lukáš. Že je Patrikovo dvojče a že ho sem bratr poslal, protože měl něco důležitého a moc mu záleželo na tom, abych mu nedala košem. Proto se domluvili, že za mnou zajde Lukáš a svým způsobem mě bratrovi pojistí.

Byla jsem v šoku. Okamžitě jsem vyskočila a zahalila se dekou. Bylo mi trapně, cítila jsem se skoro až zneužitě. Lukáš přísahal, že tohle neplánoval, že pouze chtěl, abychom strávili fajn večer a já Patrika neposlala k vodě, když by mi dnešní schůzku odřekl.

Na jednu stranu jsem se cítila podvedeně. Na stranu druhou jsem se s Lukášem cítila moc příjemně. A milování? To bylo nepopsatelné! Než Lukáš odešel domů, zašeptal mi do ucha, že by byl moc rád, kdyby to mezi námi pokračovalo. Vůbec nevím, co budu dělat. Mám se Patrikovi přiznat? Nebo si něco vymyslet? Mám si začít s Lukášem? Nebo je mám ztratit oba? Jsem v koncích!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články