Michaela (43): Rande přes inzerát: Nebyla to láska na první pohled, chtěla jsem vzít nohy na ramena

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 45 2
zena 45 2

Internetové seznamky se v dnešní době těší velké oblibě. V tuto chvíli má na internetových seznamkách založeno profil odhadem několik set tisíc lidí žijících v různých částech naší republiky. Většina z nich tam hledá lásku a spřízněnou duši, stejně jako paní Michaela, která po rozvodu s manželem nemohla narazit na pořádného muže. Proto se rozhodla zkusit štěstí právě na internetové seznamce.


Nemáte možnost projít úplně všechny profily

Paní Michaela začíná svůj příběh slovy, že člověk absolutně nemá šanci projít veškeré profily nacházející se na internetových seznamkách. Těch profilů je tam totiž strašné množství a každý den přibývají nové a nové.

Zdroj: 123RF.COM

„Bylo mi jasné, že pokud se chci seznámit, budu muset svůj výběr hodně zúžit. Proto jsem vyhledávala pouze muže, kteří žili do určité vzdálenosti od místa mého bydliště. Při hledání jsem nepreferovala barvu vlasů nebo barvu očí, ačkoli vím, že mnoho žen si potencionálního partnera filtruje i podle vzhledu,“ vysvětluje paní Michaela.

Hned mě pozval na rande

Pokud jste se někdy zkoušeli seznámit na internetové seznamce, pak asi máte představu, jak to tam funguje. Pokud váš profil někoho zaujme, může vám zanechat zprávu a samozřejmě to tak funguje i v opačném případě. Paní Michaele se ozval jistý muž jménem David. V první okamžik ji zarazilo, že na svém profilu neměl ani jednu fotografii. Přesto ji hned zval na rande.

Zdroj: 123RF.COM

„Kdyby moje maminka věděla, že se chystám na rande s mužem, o kterém prakticky nic nevím a v podstatě ani netuším, jak vypadá, strašně by mi vyhubovala,“ směje se paní Michaela. Přesto ale na rande s neznámým mužem vyrazila.

Nebyla to láska na první pohled

„Znáte takové to klišé, kterému se říká láska na první pohled?“ zeptá se během vypravování paní Michaela. Aniž by čekala na odpověď, hned dodává: „Tak přesně tohle se mi nestalo. Když jsem toho muže poprvé uviděla, chtěla jsem vzít nohy na ramena a z té restaurace, kde jsme se měli potkat, okamžitě zmizet.“

Aby nám to paní Michaela vysvětlila, popisuje Davida jako zanedbaného muže s rozcuchanými vlasy, který seděl u stolu a před sebou měl pivo. Ačkoli se jí chtělo odejít, nakonec to neudělala.

Málem jsem dala na první dojem

„Ono se sice říká, že nemáme soudit knihu podle obalu, ale přesně tohle jsem toho večera udělala,“ přiznává se paní Michaela se sklopenou hlavou. „Málem jsem totiž dala na první dojem, který mi upřímně nikterak nelichotil. Možná na první pohled vypadal zanedbaně, ale když jsme se dali do řeči, zjistila jsem, že je to vlastně velmi milý a sympatický muž,“ usmívá se paní Michaela a my očekáváme, že tento příběh nakonec přeci jen bude mít happy end.

„Málem jsem udělala chybu a utekla ještě dříve, než jsem Davida poznala. Ano, je sice pravda, že příliš nedbá na svou vizáž, ale je to opravdu moc hodný mužský, který do mého života opět přinesl lásku,“ uzavírá své vypravování paní Michaela.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články