Michaela (35): Jednou jsem vyrazila do práce naostro. To, co jsem díky tomu zažila, bych vám přála také

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena usmev
zena usmev

Vyrazit si do práce bez spodního prádla? Ještě donedávna to pro Michaelu byla nereálná představa, která ji ale svým způsobem lákala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Proč to nezkusit? Michaela se rozhodně neměla za co stydět, a tak to prostě udělala. Když toho dne vyrážela do zaměstnání naostro, ještě netušila, co všechno tím způsobí.

Kamarádka tak chodí pořád

Moje kamarádka Lucka chodí bez spodního prádla v jednom kuse a nemůže si to vynachválit. Prý především v létě to stojí za to.

Nikdy jsem na to nesebrala odvahu. Jsem sice pro každou špatnost, ale mám v sobě zakořeněno, že slušně vychovaná žena prostě nevychází z domu bez kalhotek.

Lákalo mě to

Lucka o tom mluvila vždycky tak nadšeně, někdy přihodila i nějakou zajímavou historku, která se jí stala jen díky tomu, že byla na ulici naostro.

Lákalo mě to, nebudu tvrdit, že jsem nebyla v pokušení to zkusit. Ale řešila jsem v sobě určité dilema. Co když to nebude pohodlné? A co když to na mně někdo pozná?

Prostě jsem to riskla!

Jednou jsem se ráno opět chystala do práce a klasicky jsem se oblékala. Když jsem si navlékala kalhotky, opět mi hlavou proběhla myšlenka, že bych to mohla zkusit.

A tak jsem to udělala. Vyrazila jsem do práce bez spodního prádla. Na pohled to nebylo až tak vidět a na pohodlí mi to neubralo, spíše naopak.

Nestačila jsem se divit

Myslela jsem si, že kromě mě nikdo nebude vědět, že na sobě nemám kalhotky. To jsem ale netušila, jak jsou kolegové v práci všímaví!

Jako první jsem jistou reakci zaznamenala u vrátného, který nemohl spustit oči z mého pozadí, když jsem kolem něho procházela.

Na chodbě pak na mě mrkl kolega, nechybělo ani obdivné zahvízdnutí. Očividně bylo na těsných džínách vidět, že pod nimi nic nemám. To jsem nečekala.

Jít do práce naostro se vyplatilo!

Když jsem toho rána váhala, zda odejít do práce skutečně naostro, neměla jsem ani tušení, co všechno se díky tomu stane.

Nejenže jsem sklízela pohledy od kolegů, ale také od muže, který se mi už dlouho líbil, jen pracovní kodex mi nedovolil to dát na sobě znát.

Až když mi přišla SMS zpráva od mého šéfa s lichotkou, že mi ty džíny dneska sluší víc než kdykoli předtím, a s otázkou, zda si vyrazíme na rande, došlo mi, že chodit občas bez kalhotek možná není tak na škodu.

To ale nebylo všechno! Nejenže jsem si vyrazila se svým šéfem, na kterého jsem si poslední rok tajně myslela, ale ještě mě čeká povýšení. A jestli za to mohou chybějící kalhotky? Možná přeci jen ano!

Autor: Natálie Kabourková

Související články