Matylda (35): Partner mě rozcupoval na cucky. To, co mi provedl, bude nad vaše chápání

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena smutna
Zdroj: Shutterstock

Nikdy bych na začátku nevěřila, kam až to celé může dojít. Když mi přítel nakonec řekl, že mě roznese na kopytech, bála jsem se, že se stane něco hrozného. Teď už vím, co dokáže zhrzená láska.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Doslova mě uhnal, ale byla jsem ráda

„Když mně kamarádka poprvé představila Lukáše, nenapadlo mě, že bychom spolu mohli někdy něco mít, nebyl to absolutně můj typ,“ uvedla Matylda.

Jenže Lukáš se nadchnul myšlenkou, že by s ní chtěl být a s trpělivostí sobě vlastní se mu podařilo ji získat. Přispěly k tomu i luxusní dárečky a dobré večeře.

„Postupem času jsem si ho začala všímat víc a víc. Uvědomila jsem si, že ho mám ráda a zhruba po půl roce jsem jeho nadbíhání podlehla a otevřela mu svoji náruč.“

Všechno se zdálo být skvělé, plánovali společnou budoucnost a skvěle si užili svoji první dovolenou. „Začala jsem si jen všímat jeho lehké žárlivosti a poznámek na toto téma,“ dodala.

Udělala jsem chybu, kterou by mi nikdy neodpustil

„Bylo to asi po roce našeho vztahu, kdy se v mém životě objevil nový muž. Tušila jsem, že se o našem románku nesmí Lukáš nikdy dozvědět,“ svěřila se.

Matylda byla se svým přítelem vcelku spokojená. Měla, co si zamanula, a zároveň si mohla občas užít hezké chvíle se svým novým nápadníkem.

„Všechno věděla jen moje nejlepší kamarádka, která se zapřisáhla, že nikdy nikomu nic neřekne. Kdybych věděla, že se jí nedá věřit, nechala bych si všechno pro sebe.“

Netušila jsem, že všechno dávno věděl

Matylda si dle svého vyjádření zvala milence i domů. Její přítel jezdil jako obchodní zástupce často na služební cesty i na několik dní.

„Pokaždé mi zavolal v tu nejhorší chvíli. Divila jsem se, že mi volá vždycky, když jsme byli v tom nejlepším.“

Všechno prasklo ve chvíli, kdy se její fotky s milencem ze společné ložnice partnerů objevily v e-mailové schránce u všech jejích kolegů. V jejich společné ložnici byla tajně instalovaná kamera, která všechny její podvody snímala.

„Všechno mi bylo jasné, celou dobu nás pozoroval. Úplně mi tím zničil život. Raději jsem odešla z práce a zplakala nad výdělkem, protože se se mnou rozešel i můj milenec. Ztratila jsem taky nejlepší kamarádku, která teď žije s Lukášem,“ uzavřela.

Autor: René Podhrázský

Související články