Matyáš: Kvůli sázce jsem si nechal propíchnout jazyk. Rozešla se se mnou, i když to byl její nápad

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Hadka zena muz
Hadka zena muz

Klára byla vlastně dokonalá holka. Krásná, chytrá a vtipná, se stejnými zájmy, jako jsem měl já. A to včetně sportu. Nejen, že si se mnou ráda zašla zaběhat, ale sledovali jsme spolu rádi i hokej či fotbal v televizi. To nás ale ironicky nakonec stálo vztah.

Sledovali jsme turnaj a tím to všechno začalo

Začalo to hloupou sázkou. Sledovali jsme spolu tentokrát turnaj ve stolním tenise. Ani jeden z nás sice neznal hráče, ale pozorovat míček, jak skáče po stole sem tam, nám přišlo zajímavější, než dělat něco produktivního.

Můj favorit, kterému jsem vlastně začal fandit jenom podle barvy trička, prohrával, a já začal tvrdit, že určitě protivníka dohraje. Klára samozřejmě mínila opak a tak nakonec došlo z její strany na hlášku: „Vsadíš se?“ O nic nešlo, souhlasil jsem. Mám rád výzvy. Nakonec jsme se shodli na tom, že ten, kdo sázku prohraje, nechá si udělat piercing do jazyka.

Zdroj: 123RF.COM

Nadšený jsem z toho nebyl, když prohrál můj favorit a Klára začala přemýšlet, jaké to asi bude líbat někoho s kusem železa v puse. Nakonec jsme ale mojí prohru nějak zamluvili a šli si lehnout. Hned druhý den po práci jsem vyrazil do nejbližšího tetovacího salonu, kde dělají také piercingy. Říkal jsem si, že Kláru překvapím, jak statečně prohru nesu. Domů jsem šel o dva tisíce lehčí a kousek železa těžší.

Všechno se mi vymstilo

Klára mě přivítala doma s večeří. Snažil jsem se žvýkat i mluvit tak, aby si piercingu sama všimla, ale ona vypadala, že na sázku zapomněla. Musel jsem se jí tedy pochlubit sám a to tak, že jsem na ni vyplázl jazyk. Nejdřív myslela, že je to nějaká falešná napodobenina a smála se, když ale přišla na to, že jsem si opravdu propíchl jazyk, začala šílet.

Nechápal jsem to. Prý to byl hloupý vtip a měl jsem s ní zkonzultovat, že chci tu kravinu opravdu udělat. Byl jsem nepříjemný, protože to byl její nápad a mě by se každopádně dotklo, kdyby sázku nesplnila v případě, že by sama prohrála. I když jde vlastně jenom o kus kovu, který jde vyndat, hádka vyvrcholila až v to, že jsem jí řekl něco nepříjemného a ona mi vrazila facku.

Od té doby se spolu nebavíme. Nikdy jsem se nesnažil vztah obnovit. Piercing jsem vyhodil a díru v jazyce si nechal zarůst. Od té doby si dávám pozor, s kým a hlavně o co se sázím a jak později sázky plním.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články