Martina (37): Přítel mě zamkl v temné místnosti a začalo utrpení. Co se tam pak dělo, je jen pro silné povahy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zamracena
Zdroj: Shutterstock

Opravdu nepříjemný zážitek má doslova vrytý pod kůží naše čtenářka Martina. Nechala se od svého přítele nalákat do temné místnosti, ve které ji nakonec zamkl. O tom, co se dělo hned poté, se rozhodla napsat e-mail.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Martina potkala Filipa teprve před pár týdny, ale do vztahu s ním se vrhla po hlavě. Toužila po lásce a po několika předchozích zklamáních si od vztahu s Filipem hodně slibovala. Takový vývoj událostí si ale nepředstavovala ani v té nejděsivější noční můře.

Byl úplně jiný

Co se týče vkusu na chlapy, Martina na sebe prozradila, že nikdy neměla kdovíjak vysoké nároky. Filip byl ale úplně jiný než kterýkoli chlap, s nímž kdy něco měla.

„Někdo by od prvního pohledu tipoval, že je to jasný potížista,“ vysvětluje. „Měl ale v sobě něco, čím mě přitahoval, a já to prostě riskla. I když bych jim dala za pravdu, že Filip vypadal jako nějaký výtržník,“ netají se.

Vztah na plné koule

Od začátku to byla jízda. Ačkoli se znali teprve krátce, do vztahu oba dva dávali maximum. Martina přiznala, že takhle po hlavě se ještě do žádného románku nikdy nepustila.

„Rodina mě varovala, Filip se jim od začátku nezdál,“ pokračuje. „Já ho ale milovala každým dnem více a do vztahu s ním si nedala mluvit,“ dodává.

Slibované překvapení

Filip chtěl Martinu něčím překvapit. Dlouho mluvil o tom, že pro ni něco chystá a že z toho určitě bude doslova na větvi. Martina se těšila.

„Toho dne mě vzal do svého bytu, kde jsem doposud nebyla,“ popisuje Martina a dodává, že do té chvíle se scházeli u ní v bytě. „Hned po příchodu k němu mě ani nenechal vysvléknout si bundu a hned mě táhl do nějaké temné místnosti.“

Hrozný strach

Martina se najednou ocitla v pokoji, kde byla skoro tma, jen v rohu svítila jedna ubohá lampička. Když za nimi Filip zavřel dveře, dostala strach. Nedala ale nic najevo.

„Ptala jsem se, co tady budeme dělat,“ pokračuje pisatelka. „Filip se tvářil všelijak, uměl nasadit mnoho výrazů, ale tenhle jsem u něho ještě nezažila,“ svěřuje se. V tu chvíli byla vyděšená, co se bude dít.

Nikdy na to nezapomenu

Vzápětí Martině došlo, co její přítel plánuje. Když se pořádně rozhlédla okolo sebe, všimla si zvláštních pomůcek, kterých bylo v tom pokoji nespočet.

„Najednou mi Filip začal svazovat ruce,“ popisuje. „Nemohla jsem s nimi hnout. Pak mi rozerval košili, knoflíky odlétly neznámo kam. To už jsem byla opravdu hodně vyděšená,“ netají se.

I když dávala najevo odpor a nechuť, Filipa to nezajímalo. Usmyslel si, že je načase, aby své přítelkyni odhalil svoji zvláštní úchylku. Byl masochista.

„Mlátil mě bičíkem, pak nějakým proutkem, hodně to bolelo,“ píše Martina. „Do pusy mi dával roubík, několikrát jsem dostala facku. Celou dobu jsem ho prosila, ať mě pustí, ale byl jako v tranzu. Skončil asi za hodinu, možná hodinu a půl,“ pokračuje. „Potom mě rozvázal a já posbírala své věci a z toho bytu utekla. Už jsem ho od té doby neviděla,“ píše na závěr.

Autor: Natálie Kabourková


Související články