Martina (28): Láska ze dvou světů. Nemůžu se rozhodnout, který je pro mě ten pravý

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 2
zena 2

Miluji dva muže. Kdekdo by řekl, že to není možné, ale já vím, že to k oběma z nich cítím stejně. Jsou jako oheň a voda. Každý z nich má své kouzlo a oba dva mě přitahují. Uvědomuji si ale, že se budu muset rozhodnout. Nedokážu si ale mezi nimi vybrat. Stále váhám, který z nich je pro mě ten pravý.

Nedokázala jsem se rozhodnout, tak jsem si začala s oběma

V jednu chvíli o mě usilovali dva muži. Podnikatel Tomáš byl oním typickým princem Krasoněm, a druhý muž, Honza, byl dělníkem v jedné místní firmě. Nedokázala jsem si mezi nimi vybrat, líbili se mi totiž oba dva. Měli své kouzlo, kterému jsem nedokázala odolat, a jelikož jsem si neuměla vybrat, začala jsem si současně s oběma. Oni o sobě samozřejmě nevědí.

Doufala jsem, že mi čas pomůže si vybrat

Zpočátku jsem si nepřipadala provinile, že to „hraju na dvě strany“. Doufala jsem totiž, že mi čas pomůže se pro jednoho z nich rozhodnout. Spoléhala jsem na to, že brzy zjistím, se kterým z těch dvou mužů je mi lépe. Ukázalo se ale, že jsou oba dva naprosto báječní. I když je pravda, že každý tak trochu po svém. Proto jsem se stále nedokázala přiklonit k jednomu, nebo k druhému, nechtěla jsem se ani jednoho z nich vzdát.

Zdroj: 123RF.COM

Jsou jako oheň a voda, dva odlišné světy

V rozhodování mi příliš nepomáhá ani fakt, že jsou Tomáš a Honza jako oheň a voda. Podnikatel Tomáš je zahrnutý penězi a je to na něm vidět. Pěkně se obléká, dbá o sebe, jezdí v drahém autě, zahrnuje mě luxusem, který si plnými doušky užívám. Oproti němu Honza vypadá obyčejně, pracuje jako řadový dělník, a ačkoli na tom není finančně špatně, vnímám jisté rozdíly v jejich životním stylu. Chodím se dvěma muži. Cítím se jako mezi dvěma světy.

Zdroj: 123RF.COM

Život v luxusu a nejistotě, nebo obyčejný život s jistotou?

Mám současně dva vztahy už skoro rok. Vím, že se musím rozhodnout a nesmím to protahovat. Stále častěji mě totiž tíží výčitky svědomí, že ty dva muže tahám za nos. Mám se rozhodnout pro život zahrnutý luxusem, ale zároveň život v nejistotě, který mi nabízí Tomáš? Je to pohledný muž, kterému pozornost žen lichotí.

Nikdy nebudu vědět, kdy mě vymění nebo podvede. Nebo se mám rozhodnout pro obyčejný život po boku muže, který sice nevydělává statisíce, ale zato mi dá jistotu, že v jeho životě budu jedinou ženou? Stále váhám. Lákají mě obě možnosti. Oba dva muže miluji, každého trochu jinak, protože jsou natolik odlišní.

Musím se rozhodnout, jen stále nevím jak. Možná přeci jen nakonec dám přednost lásce obyčejného muže, pro kterého budu ta jediná. Nebo bych měla sáhnout po bohatství a životu na vysoké noze?

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články