Martina (27): Moje fotky poslal všem svým kamarádům. Anonym mě dohnal až na psychiatrii

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
upsychiatra
upsychiatra

Karel byl milý mladík. Nikdy mě nenapadlo, že by se ke mně mohl zachovat nějak zle. Jemu asi nedošlo, jak moc mi může ublížit, když mé fotky posílá svým přátelům. A to i fotky velmi intimní.

Zkrátka jsem občas chtěla svému milému udělat radost a poslala mu nějakou tu fotku z vany, nebo jenom pózu ve spodním prádle. Fotila jsem se mu docela často, ale mělo to být jenom mezi námi. Jenomže některé fotky ve spodním prádle se bohužel dostaly dál, než jsem očekávala.

Začal mi psát Anonym007. Karel okamžitě věděl, odkud vítr vane

Na internetovém profilu si mě vyhledal jakýsi Anonym007. Jméno měl vtipné a byl z počátku docela milý. Psal, že na mě narazil náhodou a že hledá někoho, s kým si psát. Karlovi jsem to řekla a on si z toho ještě dělal legraci, že si mám s chudákem chlapcem popovídat. Jenomže on ten chudák chlapec po pár dnech konverzace poslal jednu z mých téměř nahých fotek s informací, že jsem opravdu kus.

Zdroj: 123RF.COM

Karlovi jsem samozřejmě hned řekla, že vím, odkud fotku má. Nikdy jsem je neposílala jiným lidem, než jemu. Přiznal se mi, že několika kamarádům pár mých fotek poslal. Prý to tak chlapi mezi sebou dělají. Měla jsem tendenci vlepit mu facku a rozejít se s ním, místo toho jsem na pár dní odjela.

Anonym mi psal i nadále. Poslal ještě jednu fotku a několik úchylných narážek

Bohužel obtěžování neskončilo a některý z Karlových přátel dál posílal narážky na mou postavu a na dvě fotky, které mi střídavě posílal. Po třech dnech jsem se vrátila za Karlem, byla jsem psychicky totálně na dně. Bál se, že se s ním jdu rozejít. Místo toho jsem ho objala a poprosila ho o pomoc.

Nevíme, který z jeho kamarádů to byl. Karel poslal všem společnou SMSku o tom, že se mě konverzace dotkla. Několikrát jsem musela dojít k psychologovi na konzultaci, než jsem se z nepříjemného zážitku dostala. Možná právě tahle informace donutila Anonyma, aby se svými činy přestal. Mrzí mě jenom to, že chlapec neměl dostatek úcty, aby se mi omluvil. Vztah s Karlem i nadále udržuji, on už moje fotky nikomu neposílá, cení si mě natolik, že se o mě už s nikým dělit nebude.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články