Martin (25): Ve třech se to lépe táhne: Dělil jsem se o přítelkyni a ani o tom nevěděl

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
muz 4
muz 4

Vztah má být jen o dvou lidech. Jakmile se mezi ně připlete někdo třetí, nedělá to dobrotu. Jak to tedy může dopadnout v případě, kdy je těch lidí ve vztahu více? Takovou situaci nám přišel nastínit Martin. Vyslechli jsme jeho příběh a rozhodli se o něj s vámi podělit.

Byla to nejkrásnější holka z města

Martin pochází z menšího města. Proto mohl s jistotou tvrdit, že Simona byla nejkrásnější dívka široko daleko. Snad každý muž se za ní otočil, nikoho nenechala chladným. Proto byl štěstím bez sebe, když tato krásná dívka dala šanci zrovna jemu.

„Simonu jsem vídal pravidelně každé ráno, potkávali jsme se v pekárně, kam si chodila pro snídani,“ vysvětluje Martin, kde a jak přicházel se Simonou do styku. „Jen jsme kolem sebe kroužili, házeli po sobě očkem, ale ani jeden z nás ten první krok neudělal. Až pak mě Simča zaskočila tím, že si řekla o moje číslo. To jsem vůbec nečekal,“ přiznává s úsměvem na tváři, který je příjemně nakažlivý, takže se během vteřinky usmíváme všichni.

Rád jsem se s ní chlubil

Zdroj: 123RF.COM

„Když sbalíte největší kočku ve městě, logicky s ní nechcete sedět doma na gauči, ale chcete se s ní chlubit. Nebyl jsem jiný, rád jsem se po boku tak krásné dívky ukazoval,“ říká Martin bez jediného mrknutí oka, jako by to byla naprostá samozřejmost.

„Všímal jsem si, že mi muži závidí. Viděl jsem jim to na očích, kterými mě propichovali, a mě to hřálo u srdce. Ta holka patřila mně a všichni ostatní se mohli jít bodnout,“ vypravuje Martin a dodává, že ho ani ve snu nenapadlo, že by třeba nemusel být jediný, kdo se s touto dívkou chlubil.

Říkali o ní divné věci

Martin často od svých kamarádů slýchal na účet Simony podivné věci. Říkali mu, že ji viděli s jiným mužem. Přesvědčovali ho, že to mezi nimi nebylo jen přátelské, protože tak se k sobě kamarádi nechovají. Jenže Martin jim nevěřil, měl totiž za to, že si vymýšlí, protože mu závidí. Pak se ale na vlastní oči přesvědčil, že to byl právě on, kdo se spletl.

„Byl jsem přesvědčený, že jejich řeči pramení pouze ze žárlivosti a závisti. To já měl tu nejhezčí holku v okolí! Jenže pak jsem byl svědkem toho, jak se Simona vedla za ruku s jiným chlapem. A aby toho nebylo málo, začali se líbat přímo na ulici,“ popisuje Martin okamžiky, které mu otevřely oči. „Stál jsem tam, zíral na ně a nemohl uvěřit tomu, co vlastně vidím. Stál jsem tam bez hnutí až do chvíle, kdy mi zmizeli z dohledu.“

Celou dobu jsme byli tři

Zdroj: 123RF.COM

„Simona ke mně toho večera přišla a jako vždycky se tvářila roztomile a nevinně. Já už ale věděl, že tak nevinná není. Dožadoval jsem se vysvětlení a chtěl vědět, co je ten další muž zač a jak dlouho to s ním táhne. Odpověď mě zaskočila. Čekal jsem cokoli, ale tohle určitě ne,“ přiznává Martin a v jeho tváři se mísí zklamání, překvapení i vztek.

A my se mu nedivíme. Simona se přiznala, že to s nimi oběma táhla od samého začátku. S Martinem chodila rok a půl, přičemž ho rok a půl podváděla. Takovou zprávu se nechce dozvědět žádný muž.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články