Markéta (40): Porodila jsem mu 3 zdravé děti a on mi vyčítá povislé břicho

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zenasmuek
zenasmuek

Věděla jsem, že jsem na Tonyho zapůsobila především svým vzhledem. Ale čím blíž jsme se poznávali, tím víc si začínal cenit i mé povahy. Když jsme se brali, byla jsem si zcela jistá, že moje postava či obličej nejsou to, čím ho přitahuji. Přesto se nyní točíme stále kolem jednoho tématu a tím je mé povislé břicho.

Zpočátku jsme chtěli dítě jenom jedno. Báli jsme se, že větší rodinu určitě nezvládneme. Oba jsme sice pracující, přesto vím, kolik mají moje kamarádky finančních problémů s dvěma dětmi. Manžel se navíc bál i toho, abychom zvládali výchovu. Na tom, že chceme rodinu, jsme se ale shodli oba.

Narodila se nám první dcera

Zdroj: Alena Ozerova /123RF.COM

Holčičku jsme pojmenovali Monika. Už když jsem jí poprvé držela v náručí a manžel se na mě usmál, věděla jsem, že to jedním dítětem neskončí. Manžel byl nadšený. Stal se skvělým otcem, Monice se věnoval každý den a už od začátku tvrdil, že by byl rád, kdyby se jí narodil bratříček nebo sestřička. Souhlasila jsem s ním. Nechtěli jsme, aby bylo naše dítě jedináček, najednou v nás touha po dětech povyrostla.

Znovu jsem otěhotněla. Narodila se nám dvojčata

Místo jednoho bratříčka dostala Monika o tři roky později hned dva. Narodila se mi totiž klučičí dvojčátka Marek a Mirek. Vše bylo z počátku stejné. Manžel se o děti hezky staral, když byl doma, já zůstala na mateřské. Z dětí rostou malí nezbedníci. Monika půjde brzy do školy, dvojčata sice zatím jenom brečí a spí, jsou ale poměrně klidnými dětmi, takže na sebe máme s manželem i tak dost času a problémy, kterých jsme se bály, se zatím nepotvrdily. Přesto se mezi námi něco změnilo.

Přestala jsem ho přitahovat

Když žena porodí tři děti, přirozeně se to projeví i na její postavě. Nejprve to byly jenom vtipné narážky. Manžel doufal, že se vše spraví. Zhubnout se mi podařilo, to ano, ovšem s povislým břichem jde jenom těžko přirozenou cestou něco udělat. Manžel jako by o mě ztratil zájem. Nespíme spolu už půl roku. Snažím se, ale on si vždycky najde nějakou výmluvu. Několikrát se mě už dokonce snažil přemluvit, abych zašla za doktorem a přeptala se, zda se to nedá řešit nějakou plastickou operací.

Připadám si strašně. Máme spolu rodinu, mohli bychom být tím nejšťastnějším párem na světě, on ale řeší mojí postavu. Nevím, jak se s celou situací vyrovnat. Na jednu stranu ho miluji a vím, že on mě také. Na druhou stranu mě hrozně ponižuje to, že si myslí, že už nejsem přitažlivá…

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články