Markéta (37): Přítel mi splnil mou vysněnou sexuální touhu. I vy byste teď byli v sedmém nebi

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena usmev
Zdroj: Shutterstock

Markéta měla v sexu zvláštní touhy, se kterými se roky styděla svěřit svým partnerům. Ačkoli už byla několikrát zadaná a se svými protějšky vedla intimní život, nikdy se neodvážila svěřit s tím, co by jí v posteli vyneslo až na samotný vrchol blaha.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Měla jsem vícero partnerů, ale u žádného z nich jsem se neodhodlala k tomu, abych se mu svěřila, po čem vlastně toužím. Neměla jsem z nich pocit, že by to unesli.

Snila jsem o tom už v pubertě

Se sexuálním životem jsem začala brzy. Moje první intimní zkušenost sice nestála za nic, ale určitá nešikovnost mého tehdejšího přítele mě naštěstí neodradila od toho, abych to se sexem nevzdávala.

Později jsem si našla staršího přítele, se kterým to bylo úplně jiné kafe. V milování jsem našla svoji novou zálibu. Bavilo mě zjišťovat, co dalšího by se mi líbilo.

Byla tu jedna věc, která mě lákala už od puberty. Nechala jsem si to ale pro sebe, nebyla jsem si jistá, že bych našla pochopení.

Nenašla jsem odvahu se svěřit

Experimenty za dveřmi ložnice se staly mojí vášní. Bavilo mě zkoušet nové věci. Mí partneři si nikdy nestěžovali, vždycky jsem byla pro každou špatnost.

Ačkoli jsem měla vícero mužů, se kterými jsem spala, žádnému z nich jsem se neodvážila svěřit. Neměla jsem totiž uvnitř sebe ten pocit, že by to pochopili.

Ačkoli jsem si milování s nimi užívala, byla tu stále ta jedna věc, po které jsem toužila, ale ještě nikdy ji nevyzkoušela.

Bála jsem se jeho reakce

V současné době mám přítele, se kterým letos oslavíme už čtvrté výročí. Ve všech ohledech si naprosto báječně rozumíme, jsme jako spřízněné duše.

I u Pavla jsem ale váhala, zda mu říci, co by mě v posteli skutečně vzrušilo. Měla jsem ale nutkání to alespoň zkusit. A tak jsem to udělala.

Bála jsem se jeho reakce. Zatvářil se v první chvíli všelijak, pak se zvedl a odešel. Měla jsem strach, že je to konec. Netušila jsem, co bude následovat.

Domů se nevrátil sám

Seděla jsem v kuchyni a brečela. Skutečně jsem si myslela, že po odhalení mé sexuální tužby můj vztah s Pavlem skončí. Pak se ale ozvaly klíče v zámku.

Pavel se vrátil domů a nebyl sám. Přišla s ním i jeho kamarádka Věra, kterou jsem znala tak nějak od vidění. Když mi Pavel řekl, že rád splní moje přání, až se na něho budu opravdu cítit, strašně se mi ulevilo.

Možná už tušíte, k čemu u nás došlo o pár hodin a pár skleniček vína později. Můj přítel mi splnil moje dlouho utajené sexuální přání: sex ve třech! Byla jsem doslova v sedmém nebi – nejen proto, že jsem nebyla na své tajemství sama, ale také proto, že jsem konečně zkusila to, o čem jsem roky snila!

Autor: Nikol Kolomazníková


Související články