Marika (24): Mám slabost pro starší muže. Mladíci mě nepřitahují

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
61732890 s
61732890 s

Starší muži mě přitahují odjakživa. Libí se mi jejich sečtělost, inteligence a srovnané priority. Nikdy jsem neholdovala večírkům a alkoholu. Chtěla jsem muže, ne malého kluka. Možná si někdo řekne, že jsem zlatokopka, ale to není pravda. Mám ráda, když mi někdo předá svoji životní moudrost, a to dvacetiletý nesvede. Chci stabilitu a pocit, že se o někoho mohu opřít.

Máme fungující rodinu a mamka i taťka jsou snad jediný nerozvedený pár v mém okolí. Nikdy mi nic nescházelo, proto otcovský komplex můžeme vyřadit. Co mě na starších mužích tolik přitahuje? V první řadě jsou rozumní a sečtělí. Dokáží uvařit více, než jen vodu na čaj a vyslechnou si vás. Nespěchají za kamarády na pivo nebo za milenkou. Mají to v hlavě srovnané a nemohou už ztrácet čas. Proto si můžete být jistá, že to s vámi myslí vážně.

Proč se mi starší muži tolik zamlouvají?

Dostávám dárky, květiny i krásná gesta. Čím je muž starší, tím větší je gentleman. Dostává mě do kolen, když mi otevře dveře nebo mi pověsí kabát. Dnešní muži to už nedělají, není to moderní. Mám ráda starou školu a líbí se mi vzájemná úcta ve vztahu. Peníze nejsou žádný problém a nezodpovědnost a rozhazování není na denním programu. Starší muži většinou už i vychovali děti, takže vědí, co a jak. Bez zbytečných řečí vám pomohou a mají už určité tipy, jak věci dělat lépe.

Zdroj: 123RF.COM

Potřebuji jistotu a klidný přístav

Nikdy jsem nezapadala mezi své vrstevníky a vybírám si muže starší nejméně čtyřiceti let.  Mé priority jsou úplně jiné a nestojím o žádné propité večírky ani početné zkušenosti v posteli. Starší muži mají svůj šarm i charisma. Mám ráda jistotu, a to mi starší muži mohou poskytnout. Hledám bezpečný přístav pro svoji duši i srdce. Jsem jako malá loďka, která chce jen zakotvit a zůstat. Prostě být šťastná.

Nebojím se stáří, je to součást života

Ne nadarmo se říká, že se stářím přichází moudrost. Starší muži byli vždycky moje parketa a já mám nyní fungující vztah s osmačtyřicátníkem, který je mojí životní láskou. Neděsím se ani představy, že mi přítel jednou zestárne a já se o něj budu starat. Právě naopak, vrátím mu jeho štědrost a krásné chování a budeme mít vzpomínky na nádherné chvíle.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články