Marie (60): Manžel začal v důchodu v posteli experimentovat. Praktiky, které zkoušíme, by vzbudily i vaše sousedy

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena starsi usmev
Zdroj: Shutterstock

Marie a Filip jsou manželé už opravdu hodně dlouho a kdekdo by si byl skoro jistý, že za tolik společně prožitých let už zkusili snad úplně všechno. Marie vás ale svým příběhem přesvědčí, že je stále co objevovat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Svěřila se totiž s něčím, nad čím se jeden pousměje a druhý si možná bude nevěřícně klepat na čelo. Ona i její manžel jsou už v důchodu.

To je období, kdy mnoho lidí začíná s nějakým novým koníčkem, na který mají konečně čas. Koníček Mariina manžela je ale u lidí jejich věku trochu netypický.

Jeho zájem mi lichotil

Hned v úvodu svého e-mailu Marie s naprostým klidem napsala, že s manželem už dávno nejsou žádní mladíci. Nicméně i nadále udržovali v chodu svůj sexuální život.

„Mladé milence bychom asi do kapsy nestrčili, ale ani v našem věku jsme se troše vzájemné pozornosti nebránili,“ píše Marie upřímně.

Vzápětí se svěřila s tím, že poslední dva nebo tři roky už mezi nimi nebylo tolik intimních chvilek jako kdysi. Když tedy před nedávnem manžel přišel s nově nabytou chutí zažít v posteli něco nového, zalichotil jí svým zájmem.

Nedala jsem na sobě znát, že mě zaskočil

„Manžel byl vždycky vynalézavý a rád zkoušel nové věci,“ pokračuje ve vypravování Marie. „I v ložnici kolikrát přišel s něčím, co jsem sama neznala.“

Tentokrát se ale chystal pustit do experimentů, se kterými Marie neměla zkušenosti a nezatajila před námi, že ji tím manžel zaskočil.

„Nedala jsem na sobě nic znát, byla bych nerada, pokud by ho moje zdrženlivá reakce odradila,“ napsala vzápětí.

Asi jsme byli v noci slyšet

Marie a její manžel nyní v posteli zkoušejí praktiky, od kterých si slibují zpestření jejich sexuálního života. Marie se totiž svěřila, že jednu noc po ní manžel chtěl, aby na něho sprostě mluvila.

„Byla jsem z toho chvilku vykolejená, proč bych mu u toho měla nadávat?“ uvažuje. „Ale docela se mi to líbilo, až jsem se přestala hlídat a v jednu chvíli slyším manžela, jak se mě snaží tišit, protože prý hrozně křičím a navíc sprostě,“ přiznává.

Uznala, že asi museli být v noci slyšet, protože následující den potkala na chodbě sousedku, která se tvářila hodně rozpačitě.

Musíme se krotit, nebo nás vystěhují

Sprostá slova během milování ale nejsou jedinou praktikou, kterou manželé zkusili. Marie se svěřila, že jednou, když chtěl Filip zkusit jednu nově objevenou polohu, pod nimi v posteli praskl rošt.

„To vám byla rána, že to museli slyšet snad úplně všichni,“ píše Marie. „Mohla za to poloha, kterou muž někde vyčetl a která si vyžadovala více pohybu. Postel to nevydržela a rošt hlasitě praskl,“ vysvětluje.

Ačkoli si Marie i její manžel sexuální fantazii nechtějí nechat zkazit, uvědomují si, že musí být ohleduplnější ke svým sousedům. Co kdyby je rušili natolik, že by se museli vystěhovat?

Autor: Natálie Kabourková

Související články