Marie (25): Zradili mě ti nejbližší: Manžel se zamiloval do mé matky a měsíce mě vodili za nos

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
zena 3
zena 3

Věk je jen číslo, říkává se často. Když potkáte toho pravého, je vám jedno, jestli se vdáte až příliš mladá. Nehledíte na zdvižené obočí svých kamarádek, které teprve studují na vysoké škole, zatímco vy plánujete svatbu. Je vám to jedno. Marie nehleděla nalevo ani napravo. Zamilovala se do Patrika a chtěla s ním strávit zbytek života. Proto mu své ano řekla už v jednadvaceti letech.

Byla jsem šťastná a okolí vůbec neřešila

Marie svůj příběh začíná tím, že se vdávala z lásky. Ačkoli ji kamarádky zrazovaly, že je na vdávání ještě příliš mladá, neposlouchala je. Patrika milovala a svatba pro ni znamenala jasný důkaz jejich velké lásky.

„Nejlepší kamarádka Zuzka se mi dokonce vysmála. Tvrdila, že za pár let skončím rozvedená a zjistím, že jsem se vdávala ukvapeně. Ji zajímaly večírky, kdežto já vybírala svatební hostinu. Nenechala jsem si to vymluvit. Byla jsem šťastná a lidi okolo sebe vůbec neřešila,“ vypráví odhodlaně.

Všechno bylo zalité sluncem

Zdroj: 123RF.COM

První roky po svatbě byly dle Marie naprosto dokonalé. S manželem často jezdili na krátké dovolené, užívali si vzájemně jeden druhého. Jejich společný život neměl jedinou chybičku. Až do chvíle, kdy si Marie všimla, že její manžel chodí domů z práce čím dál častěji pozdě nebo se bez pořádného vysvětlení vytrácí uprostřed dne.

„Když přišel domů z práce jednou či dvakrát do měsíce později než obvykle, neřešila jsem to. Když ale jeho pozdní příchody byly čím dál častější, zajímala jsem se, co za tím vězí,“ přiznává Marie a dodává, že se manžela narovinu zeptala. Ten jí vysvětlil, že je moc práce a málo schopných lidí u nich ve firmě. Na klidu jí ale nepřidaly jeho odchody během dne. „Někdy se prostě zvedl s tím, že si musí něco zařídit, a prostě zmizel. Bylo to zvláštní,“ vzpomíná Marie.

Chtěla jsem se svěřit mámě

Zdroj: 123RF.COM

„Začala jsem Patrika podezřívat z nevěry. Tížilo mě to, tak jsem se o tom chtěla pobavit s mámou,“ vysvětluje Marie, která nemohla jít za kamarádkou, protože od té by se dočkala jen výsměchu, že jí to přece říkala. Jenže máma často neměla čas. „Několikrát jsem jí volala, jestli by neměla chvíli se sejít. Často mě odmítla, že už něco má,“ vzpomíná Marie. „Nedala jsem si dvě a dvě dohromady, že máma neměla čas zrovna v tu chvíli, kdy z bytu zmizel i Patrik. Vás by něco takového napadlo?“ vznese během svého vypravování otázku, na kterou ale nečeká odpověď.

Podváděl mě s vlastní mámou

Marie si myslela, že ji její manžel podvádí. A její obavy se bohužel potvrdily. Kromě nevěry manžela však musela řešit i další zradu.

„Manžel mě podváděl,“ vypráví Marie, která na jeho nevěru přišla náhodou, když se nečekaně vrátila domů dříve. „To ale nebylo ani zdaleka to nejhorší. Podváděl mě s mojí vlastní mámou, oba dva mě tak několik měsíců vodili za nos!“ říká rozrušeně. Zažila tak dvojitou zradu, která v ní zanechala hlubokou ránu.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články