Marie (19): U mého poprvé nás nachytali jeho rodiče

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nachytali rodiče
nachytali rodiče

Vždycky jsem snila o tom, jaké asi bude moje první milování. Četla jsem příběhy ostatních v časopisech. Realita je většinou jiná než představa. První milování není romantické ani skvělé. Nevíte, co máte dělat a co vás může překvapit. Nás překvapili jeho rodiče!

Stalo se to před dvěma lety, byla jsem moc mladá a absolutně nepřipravená. Každá moje kamarádka to měla už za sebou, tak jsem to chtěla taky. Cítila jsem se trochu natlačená do „akce“, ale říkala jsem si teď nebo nikdy. Se svým klukem jsem chodila už půl roku, tak mi to přišlo jako dostatečně dlouhý čas. On netušil, co plánuji a mělo to být taky jeho poprvé.

Tajný plán

Zdroj: 123RF.COM

Přišla jsem k němu domů a měla jsem ho doučovat matematiku. Adam přijel na kole po tréninku a šel rychle do sprchy. Zapálila jsem svíčky v jeho pokoji a čekala, až přijde. Chtěla jsem to jednoduché, ale romantické. Přišel a jen zíral. Začali jsme se vášnivě líbat a ani jeden jsme netušili, co vlastně děláme. Oba jsme byli tak nervózní a Adamovi nešla ani nasadit ochrana. Nějak se mu to po pár minutách podařilo a v tu chvíli jsem slyšela nějaký hluk dole, ale uklidnila jsem se, že rodiče jsou přece na chatě.

Nemilé překvapení

Bylo to velmi rychlé a tiché. Jediné, co si pamatuji, že se dívám na hodiny a nevěřím vlastním očím, že to trvá tak krátce. O pár let později jsem pochopila, že takto probíhá jen ten první. Netekla mi krev a ani mě to nebolelo. Čekala jsem, že se budu cítit jinak. Nic se ale nezměnilo a z myšlenek mě v tu chvíli někdo vyrval klepáním a následným lomcováním dveřmi. Měli jsme naštěstí zamknuté a já začala panikařit. Honem jsme se oblékali a já nemohla najít svoji podprsenku. Adam vyšel ven z pokoje a já jen slyšela něčí hrubý hlas a tiché hádání.

Dál jsem hledala svoji podprsenku a postupně sfoukávala všechny svíčky. Takto jsem si to teda nepředstavovala. Adamovi rodiče se vrátili dříve a ve svém dumání jsem ani neslyšela, že někdo otevřel dveře a stojí v pokoji. Konečně jsem kus červené krajky našla, sundala triko a nasadila si ji. V tu chvíli se mi někdo ozval za zády a já zapištěla. Přiběhl Adam a začal nepříjemný výslech jeho rodičů.

Chodili jsme spolu sice půl roku, ale neznali mě. Adam měl rodiče ve věku spíše mých prarodičů, takže byli hodně staromódní, a to ve všech ohledech. Přetáhla jsem si pruhované tričko a sedla si na postel. Ptali se mě na jméno a na to, co jsme tu dělali. Představila jsem se jako Karolína a přemýšlela jsem, jak se z této nepříjemné situace vyvléknout. Chtěli číslo na moje rodiče, což mi přišlo už dost přehnané. Úplně nám zkazili náš jedinečný večer. Vytratila jsem se zadními dveřmi a už tam nikdy nevkročila.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články