Marek (32): Po divoké hádce mě přítelkyně vyhnala na ulici. Neuvěříte, co se dělo pak

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zly
Zdroj: Shutterstock

Občasná výměna názorů s partnerem je ve vztahu naprosto normální věc. Někdy se ale po hádce stane něco nečekaného, jako například v případě Marka.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Ten se rozhodl povyprávět nám svoji zkušenost. S přítelkyní Věrkou se za těch šest let, co jsou spolu, pohádali už několikrát. Tahle hádka ale měla šílenou dohru.

Nenechala mě vydechnout

„Přítelkyně na mě spustila hned poté, co jsem za sebou po příchodu z práce zavřel dveře,“ začíná Marek vyprávět, co se toho dne stalo.

Nenechala ho ani vydechnout. Věrka se do svého milého hned dala a začala mu vyčítat roky starou věc. Marek nechápal, proč to teď vytahuje.

„Jsme spolu šest let,“ pokračuje. „Na začátku, to jsme spolu byli asi tři měsíce, jsem na oslavě ulítl a stalo se, co se stalo,“ vysvětluje. A právě tuhle starou nevěru na něho Věrka toho dne vytáhla.

Když ty, tak já taky!

Marka samozřejmě vytočilo, že přítelkyně vytahuje staré křivdy. Byl unavený z práce, chtěl si dát alespoň kafe. Ale Věrka ho nenechala.

„Pištěla na mě přes celý byt, že to museli slyšet i sousedé,“ vypráví Marek. Reakce jeho přítelkyně ho vytočila natolik, že jí oplatil stejnou mincí.

„Když mohla ona, tak já taky,“ ospravedlňuje své chování. „I já na ní začal vytahovat věci staršího data, přece se nenechám urážet.“

Začala mi vyhrožovat

Marek sám sebe i Věrku popsal jako dva tvrdohlavé berany, kteří musí mít vždycky pravdu a poslední slovo. Ani jeden nedokáže ustoupit.

„Když mezi námi dojde k hádce, vždycky to stojí za to,“ píše Marek. „Ani jeden z nás nepřestane, protože je přesvědčený o své pravdě a musí to být on, kdo má poslední slovo,“ dodává.

Hádka přešla až do fáze, kdy Věrka začala svému příteli vyhrožovat. V afektu na něho ječela, že když si jí neváží, najde si někoho jiného. Marek udělal tu chybu, že se tomu zasmál a to ji dopálilo.

Vyhnala mě na ulici

„Když Věrka začala prskat něco v tom smyslu, že si najde jiného, nenapadlo mě nic lepšího, nežli se tomu v tu chvíli zasmát. Přeháněla to,“ píše Marek.

Dopálená Věrka ale nečekala na další výsměch a Marka vyhnala na ulici. To, co se začalo dít poté, Marek ještě nikdy nezažil a byl tím zaskočen.

Byli jsme všem pro smích

„Pohádali jsme se už tolikrát, že bych to nespočítal,“ dozvídáme se. „Naše hádky kolikrát určitě slyšeli i u sousedů. Tohle se ale ještě nikdy nestalo,“ přiznává.

Krátce poté, co naštvaná Věrka vyhnala Marka na ulici, otevřela okno a začala mi házet ven jeho oblečení. S tím Marek nepočítal.

„Z okna létaly moje mikiny, trička, kalhoty,“ popisuje. „Nevěděl jsem, co dělat, začal jsem ty věci sbírat,“ pokračuje. Mezitím se na ulici začali zastavovat lidé, kteří se smíchem přihlíželi partnerské hádce.

„Volal jsem na Věrku, ať toho nechá. Už takhle jsme byli všem pro smích,“ zoufá si Marek. Věrka ho nakonec po několikáté prosbě pustila zpět do bytu, ale o jejich divoké hádce a létajícím oblečení se v ulici povídalo ještě nějaký ten pátek.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články