Marcela (48): V práci jsem se zamilovala do svého šéfa, přemýšlím, že opustím rodinu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena50 premysli
zena50 premysli

Ve svém zaměstnání jsem už dvacet let. Vystudovala jsem vysokou školu pedagogickou a rozhodla jsem se, že se budu věnovat dětem. Nyní učím na základní škole na prvním stupni a užívám si každý den. Některé mé pracovní dny jsou těžké, ale musím říci, že svou práci miluji. Je kreativní, plná nových výzev, a dokonce mám i krásného šéfa.

Do ředitele Iva jsem se zamilovala přibližně před rokem, on můj zájem zpozoroval a od té doby se scházíme vždycky po vyučování. O našem románku nikdo neví a my si užíváme tajnou lásku.

Doma mám manžela a děti, které miluji

Svého manžela miluji a nikdy bych neřekla, že budu schopná mu tolik ublížit. Ivo mi pobláznil hlavu tak, že celý rok nejsem schopná myslet skoro na nic jiného. Manžel si všiml, že jsem poslední dobou trochu rozladěná, já se ale snažím tvářit, že se nic neděje a vymlouvám se neustále na práci. Vím, že mám doma dvě krásné děti a milujícího manžela, přesto si ale nedokážu pomoci a stále se s Ivem scházím.

Manžel nemá o mém tajném životě tušení

Zdroj: 123RF.COM

Jelikož se mnou Ivo pracuje, nepotřebuji výmluvy, abych se s ním mohla scházet. Rodina je zvyklá, že po vyučování zůstávám v práci déle a opravuji testy nebo se připravuji na další den. V posledním roce ale svůj odpolední čas věnuji spíš návštěvě ředitelny, kde se věnuji hlavně Ivovi. Občas mám ze svého chování výčitky, ale pak když se podívám do jeho očí, na všechno rázem zapomenu. Můj manžel mě doma vždy vítá s úsměvem na tváři, zajímá se, jaký jsem měla den a snaží se mi co nejvíce pomoci. Nechtěla jsem ranit jeho city, proto jsem si celou aféru nechala pro sebe a pořád přemýšlím, co bude dál.

Přemýšlím, že odejdu od rodiny

Má rodina je pro mě vším, ale ráda bych žila plnohodnotný život plný lásky. Vím, že svého milence nemohu skrývat navěky, zvlášť když Ivo začíná přemýšlet o tom, že bych se k němu nastěhovala. Sám manželku ani rodinu nemá, a proto mu nic nebrání v tom, aby na našem vztahu pracoval a odvedl mě od mé rodiny. Já však stále stojím na pomezí a snažím se myslet také na ostatní. Nevím, jak by celou situaci přijaly moje děti a jsem si jistá, že mého muže by to zničilo. Máme společně dluhy, dům a větší majetek, proto by i rozvod nebyl jednoduchý.

Ivo mi dal na výběr

Moje nerozhodnost donutila Iva, aby mi dal ultimátum. Musím si co nejdříve vybrat, jestli zůstanu s rodinou nebo se nastěhuji k Ivovi. Miluji oba dva a navíc ještě své děti. Neumím se rozhodnout, a proto se utápím ve stresu, smutku a obavách.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články